Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amerikában valóban létezik...

Amerikában valóban létezik olyan, hogy aki tanuló engedéllyel rendelkezik, ő bármelyik hozzátartozójával, ismerősével gyakorolhatja a vezetést a forgalomban hivatásos oktató nélkül? Vagy ez csak a filmekben, sorozatokban van?

Figyelt kérdés

Ha létezik, akkor pontosan hogyan működik ott ez a dolog?

És akkor nálunk miért nincs ilyesmi?



2021. dec. 24. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Igen de hogy pontosan hogy van azt nem tudom. Ott nem olyan szigorú a jogosítvány mint itthon. Itthon sokkal nehezebben adják oda. Hülyére szivatnak. Jó lenne ha itthon is úgy lenne mint ott. Ja még valami, ott automata váltós autók az elterjedtek. Azt még egy hülye is elvezeti. Ezért ott mindenkinek van jogosítvány
2021. dec. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk óvodás szinten bánnak az emberrel, maradiak a politikusok.
2021. dec. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1


Nekem 1 ismerősöm Amerikában él, és mesélte hogy ott nagyon olcsó a jogsi. Már pontosan nem emlékszem, de talán úgy 50-80 dollárból általában leteszik az emberek. Ha jól emlékszem, neki 50 volt, de már nem tudom pontosan, rég beszéltünk.

2021. dec. 24. 22:03
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Régen Amerikában is minden olcsóbb volt. Azt se feledd, hogy ott durvább sebességkorlátozások vannak, mint Európában, ott lassabban mehetsz városok között is.
2021. dec. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
3. Jó nekik. Itt meg mindenért meg húznak. Ha már meghallja a motor hangján hogy szarul váltasz akár azért is. Szinte konkrétan akarmibe bele kötnek csak bukj meg.
2021. dec. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
És egy vagyonba kerül ráadásul. 300 ezer forint ha nem buksz semmiből és elég a 30 óra.
2021. dec. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Ahhoz képest teli vannak az utak idiótákkal és vezetni nem tudókkal. Nem hinném, hogy a jó út, hogy még könnyebb legyen jogsit szerezni.
2021. dec. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Ja mert megveszik a jogosítvány vagy anélkül is képesek vezetni. Mit érdekli ezeket szerinted? De maga a képzés nehéz. Aki rá szánja magát hogy becsületesen megszerzi, azt szivatjak.
2021. dec. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ha megvan az elméleti vizsga, kapsz egy ideiglenes jogsit, két évre. Addig vezethetsz azzal, ha olyan valaki is ül melletted, akinek van jogsija. Közben kell megcsinálni a forgalom vizsgát.

Ez tényleg olcsó. Meg könnyü is. A Kresz könyv 17 oldal. Szóval nincs se sok szabály, se sok tábla.

Viszont, a gyakorlat húzósabb anyagilag. Minimum 5 órát kell venni és az 100 dollár/óra. És nincs az a gyakorló pálya, mint otthon. Egyböl mész a forgalomba.

2021. dec. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, hogy egyrészt sok az automata, másrészt meg a legtöbb város utcahálózata kb négyzetrács alakú, így nincs nagyon mit elrontani.
2021. dec. 25. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!