Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó egy bullyingónak...

Miért jó egy bullyingónak másokat szekálni? Miért élvezik?

Figyelt kérdés
2021. dec. 25. 14:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

*bullyingolóknak

Nem tudom hogy hívják ezt magyarul

2021. dec. 25. 14:50
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Iskolai zaklatàs
2021. dec. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, de a személyeket hívják angolul bully-nak
2021. dec. 25. 14:57
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Általában maguk a bully-k is sérült tinédzserek. Sokszor lelki betegek, és így akarják megmutatni, hogy ők milyen erősek. Nem akarják, hogy mások lássák a gyenge oldalukat, és így rejtik el. Persze ez nem menti fel őket semmi alól.
2021. dec. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább a saját egójukat kényeztetik ezzel.
2021. dec. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazából velük is ugyanez történt, csak ezt aztán a gyengébbeken verik le, ami velük történt.
2021. dec. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Több okuk is lehet rá:


1. El akarják kerülni, hogy szekálják őket ezért ők maguk vállnak szekálóvá.


2. Lelkileg sérültek, bántották őket otthon vagy az előző suliban ezért meg akarják mutatni ők nem gyengék és igenis erős jellemmel rendelkeznek.


3. Egyszerűen csak ostoba barmok akik fel sem fogják, hogy ezzel mekkora fájdalmat okoznak másoknak.


A bullying egy nagyon káros dolog. Akik ezeket csinálják azok gyenge és gyáva emberek. Általában a náluk kissebbekkel kezdenek ki mert azok kevesebb sikerrel tudják megvédeni magukat.

2021. dec. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Milyen pillangó? Bullyingó...🤦‍♂️
2021. dec. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
általában önértékelési problémák, vagy hiányos neveltetés
2021. dec. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem viszonylag sokat szekáltak iskolában, tönkre is tették vele a személyiségemet, ezáltal az életemet. Nagyon káros ez az egész jelenség, valaki el is dobja az életét, mert nem tudja elviselni. Én magam nem gondoltam az öngyilkosságra, viszont egy másik szélsőséges dologra igen, a gyilkosságra. Eljátszottam a gondolattal, ha lenne pisztolyom, lelőném őket. Vagy kést használnék. Ebből látszik, hogy mennyire tud hatni az elmére az agresszió.
2021. dec. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!