Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogosan aggódom ha a barátnőm...

Jogosan aggódom ha a barátnőm más fiúkkal találkozik kettesben?

Figyelt kérdés

Régóta ismerjük egymást, kölcsönösen nagy a szerelem, nem akarjuk itt hagyni egymást, és mindig őszinték vagyunk egymással mert egyszerűen ilyen a személyiségünk. Viszont az a helyzet hogy ő egy dögös népszerű lány (18 éves), rengeteg fiú barátja van, és ő is tudja hogy többen bepróbálkoznának. Őket le szokta koppintani miattam, viszont én aggódom mert párszor átmegy 1-2 fiú “haverjához” és folyamatosan mondja nekem hogy ne féljek semmitől mert soha nem hazudna nekem és nem foglalkozik másokkal. Számomra teljesen elfogadható tény ha vannak fiú barátai, nem arról van szó, csak egyszerre végtelenül őszinte de ugyanakkor nem is tudok mindent ezekről a dolgokról és nyilván nem szeretném faggatni.

Mit gondoltok erről?


2021. dec. 29. 14:22
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Egyébként én is 18 vagyok
2021. dec. 29. 14:22
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos. Ha megbízol benne és szeretitek egymást, akkor nincs mitől tartanod. Szerintem ha meg akarna csalni, akkor inkább bekamuzná, hogy egy barátnőjénél van. :D Maximum beszélj vele erről, hogy mi zavar téged ebben.
2021. dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ismeretlenül nem lehet erre semmit mondani. Nekem is vannak, voltak, lesznek lány barátaim, akikkel többnyire kettesben szoktam találkozni, akkor is ha van pasijuk, de sosem volt belőle semmi zűr.

Persze nyilván én is tudok a közvetlen ismerősi közegből is mondani az ellenkezőjére példákat, de az ezekben mindig az a közös, hogy defektes, nem működő kapcsolatban van a lány és úgy csalja meg a párját a fiú "barátjával". Ha nálatok minden rendben, akkor valószínűleg kár ezen rágódni.

2021. dec. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én sem gondolnám hogy bármi gond lenne mert ismerem annyira hogy ilyet nem tenne. Csak mégis nyomaszt a tény néha
2021. dec. 29. 14:30
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy nyomaszt, de ameddig megbízol benne és úgy látod, hogy boldog ő is a kapcsolatotokban, addig felesleges ezen aggódni. Esetleg megpróbálhatnál beszélni erről vele is.
2021. dec. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyomaszt, akkor mégsem bízol meg benne. Ez paradox.
2021. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20%
Tuti dugnak. XD
2021. dec. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Megosztok veled egy személyes tapasztalatot. Az egyik exem 3 év után csalt meg. Pedig látszólag minden rendben volt. Szerettünk egymást, tudtuk merre tart az életünk. Nem voltak bizonytalan dolgok, hullámvölgyek, veszekedések. Minden tök jól ment csak egy fiú "barát" bekavart :D. Sajnos ez ilyen. Személyiségtől függ az egész. Ha a barátnőd olyan típus akkor simán megcsalhat amikor csak akar. Ilyen korban a lányoknak nagyon imponál ha több fiúnak is tetszenek. Az a baj, hogy sosem lehet ezt előre tudni. Annyit viszont tudnod kell, hogy ez a helyzet belefér e neked vagy sem. És ez nem bizalom kérdése. A bizalomnak ehez semmi köze. Hiaba bízol benne ha utána úgyis meg fog csalni. Annyit tehetsz, hogy felkészülsz a dolokra, hogy ne érjen váratlanul semmi.
2021. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
Hiába bízik benne, attól még ugyanúgy félreqrhat. Egy lány, akinek ennyi fiúbarátja van, meg pláne. Ez a kapcsolat nem hiszem, hogy hosszú életű lesz. De kívánom, hogy tévedjek.
2021. dec. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
#9, ezt meg hogy érted? Attól, hogy sok fiú barátja van egy lánynak, még nem jelenti azt, hogy meg is fogja csalni a párját amint kettesben találkozik valamelyikkel.
2021. dec. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!