Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogosan aggódom ha a barátnőm...

Jogosan aggódom ha a barátnőm más fiúkkal találkozik kettesben?

Figyelt kérdés

Régóta ismerjük egymást, kölcsönösen nagy a szerelem, nem akarjuk itt hagyni egymást, és mindig őszinték vagyunk egymással mert egyszerűen ilyen a személyiségünk. Viszont az a helyzet hogy ő egy dögös népszerű lány (18 éves), rengeteg fiú barátja van, és ő is tudja hogy többen bepróbálkoznának. Őket le szokta koppintani miattam, viszont én aggódom mert párszor átmegy 1-2 fiú “haverjához” és folyamatosan mondja nekem hogy ne féljek semmitől mert soha nem hazudna nekem és nem foglalkozik másokkal. Számomra teljesen elfogadható tény ha vannak fiú barátai, nem arról van szó, csak egyszerre végtelenül őszinte de ugyanakkor nem is tudok mindent ezekről a dolgokról és nyilván nem szeretném faggatni.

Mit gondoltok erről?


2021. dec. 29. 14:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9%
#10 Nem jelenti azt valóban, csak nagyobb az esély rá.
2021. dec. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%

Dehogy nagyobb az esély rá. Nekem is vannak fiú barátaim, egyikkel sem csalnám meg a páromat, nem az esetem egyik srác sem, és ez kölcsönös. Aki meg máshogy közeledik az off, de ez a kérdező barátnőjénél is így van.

Mondjuk ilyen logikával a párom nagyon parázhatna, lévén, hogy biszex vagyok. Instant "megcsalásveszély" bárkivel is kettesben maradnom. XD

Sőt, van olyan fiúbarátom, akivel néha egymásnál alszunk, és nincs semmi köztünk, én nem nézek rá úgy, ő fixen nem néz rám úgy szintén, mert meleg, ráadásul van barátja. És a párom mégsem féltékeny erre a srácra, pedig nem tudja, hogy amúgy meleg...


Az csalja meg a párját, aki meg akarja csalni. Nem kellenek ehhez ellenkező nemű barátok, simán lehet a neten erre partnert keresni, buliban összehozni egyéjszakást, stb.

2021. dec. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
#12 Jó neked, de azért szerintem a férfiak többsége nem nézné jó szemmel, ha a barátnője más csávóknál aludna. És szerintem jogosan.
2021. dec. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen jogosan.
2021. dec. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bocs de átmegy fiú haverjához? Mi a fäsz van veled tesom? Rakd helyre a kislanyt, ne a kutyaja legyel hanem a baratja
2022. jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!