Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak velem van az, hogy mikor...

Csak velem van az, hogy mikor szünet van mindig felborul az alvási rendem?

Figyelt kérdés
Mindig mikor elkezdődik a szünet sokkal tovább szoktam aludni. Általában 14-kor kellek de például ma fél 4-kor kelltem. Nektek is szokott így felborulni az alvási rendetek?

#alvás #álom #ébredés #alvási rend
2021. dec. 30. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan már nem vagyok sulis, de nálam is mindig ez volt. Utána meg szenvedtem, mert nagyon nehezen tudott visszaállni a szervezetem "normálisra".
2021. dec. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Délután kettőkor szoktál kelni? Nincs az túl korán? 😂
2021. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
velem is ez van mindig
2021. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28 éves vagyok, de velem is ez van mindig, ha hosszabb szabadságra megyek. Azzal a különbséggel, hogy amikor diák voltam, akkor még sokkal jobban bírtam ezt az "átfordulást", most meg olyan vagyok tőle mint a mosott kaka. Emlékszem, hogy valamelyik nyáriszünetemben annyira elharapódzott a dolog, hogy majdnem akkor feküdtem le hajnalban, amikor apámék keltek
2021. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az egész család ilyen.
2021. dec. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem is rendszeresen ez volt/van, és igazából ebben a pillanatban is ez a gondom. Könnyen megszokom, hogy hajnali 1-2 óráig fent vagyok, majd délelőtt 10 felé kelek, de a sulis ébredésre már jóval nehezebben állok vissza.
2021. dec. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Néha jól esik egy hosszú alvás, amúgy igen, ha igy marad, akkor lehet éjszaka nem fogsz tudni aludni, igy aztan at fogod tolni az alvasi időt...
2021. dec. 31. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!