Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nemdohányzók! Ti mivel szünete...

Nemdohányzók! Ti mivel szüneteltek? Mit csináltok olyankor, mikor mások rágyújtanak? Hogy néz ki egy szünet nálatok, vagy egy pihenőidő?

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 21:08
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Mivel indítjátok a napot kávé és cigi helyett? Mit csináltok éves után? Mit csináltok házimunka után/közben? Mit csináltok, ha valakikkel összeültök csevegni? Mit tesztek cigizés helyett? Hogy tudtok kávézni cigi nélkül? Hogy tudtok alkoholt inni, bulizni cigi nélkül? Mivel nyomtatjátok a zsíros ételt? Mivel töltötök 5 perc várakozási időt, ha vártok a buszra, vagy valakire? Mit csináltok, ha zavaróan néznek rátok egy tömegben az emberek, és nincs mivel lekötnötök magatokat? Hogy éltek cigi nélkül? Nem éreztek/éreztetek soha késztetést, hogy cigizzetek?
2021. jún. 21. 21:14
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Jól vagy?
2021. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Szünetbe netezek, kimegyek -friss- levegőre, eszek, beszélgetek.

A zsíros ételeket már önmagukban utálom, nemhogy még bagófüst is legyen hozzá, na az totál hányinger!

Egyéb szabadidőmben és tényleg bármikor teljesen jól megvagyok a büdös cigi nélkül.

2021. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

32 évig dohányoztam. Nem is keveset: Napi másfél doboz piros Symphonia vagy piros Lucky Strike. Én se hittem, hogy a fenti tevékenységek nem létezhetnek cigaretta nélkül.

Aztán egyszer csak, egyik napról a másikra eldobtam a cigit.

Az első egy hét volt istentelen vacak.

Azóta viszont nem köhögök reggel, nem vagyok büdös, nem büdösek a ruháim, rendesen érzem az ízeket és illatokat.

És ugyanúgy kávézom, sörözgetek, beszélgetek haverokkal, satöbbi.

Ám egyáltalán nem hiányzik a cigaretta.

2021. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
93%

Jézusom, de ostoba vagy.

Mivel indítjuk a napot kávé és cigi helyett?

Miért, ha kávézom, kötelező cigizni?

De a többi is...tipikus példája a totál értelmetlen cigizésnek.

Mit csinálok evés után: kávézom. Hogy a fenébe kell a -beszélgetéshez, stb kötelezően cigizni? Atyaég.

2021. jún. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
86%

Mindenfélét.


Te hogy tudsz azzal a büdös szarral a szádban létezni? Pláne ha még olyan fekete löttyöt is ittál előtte?

2021. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Mintha azt kérdeznéd egy haltól, hogy hogy tud élni a víz alatt...
2021. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Oké, azért az, hogy ezeket a tevékenységeket nem tudod elképzelni cigi nélkül elég súlyosan hangzik. És ezt úgy mondom, hogy több, mint 10 éve dohányzom és kb amint szabad ég alatt vagyok, rá is gyújtok.


De attól még tisztában vagyok vele, hogy mennyi mindent lehetne csinálni helyette. Vannak olyan napok, amikor egyáltalán nem gyújtok rá, mégis túlélem. Szüleimnél például nem lehet dohányozni, mert édesanyám fuldokolni kezd a cigi szagától is. Mindent amit mellette csinálna az ember, meg lehet csinálni nélküle is: lehet beszélgetni, netezni, zsíros kaja is simán leküldhető nélküle, inni is lehet, várakozás alatt lehet zenét hallgatni és még sorolhatnám. A cigi csak egy kis extra, nem a lényeg.

2021. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

"Nem éreztetek soha késztetést, hogy cigizzetek "

Hogyne, mindem vágyam, hogy egy vagon pénzt adjak valamire, amitől mindenem büdös lesz, sárgák lesznek a fogaim, elfeketedik a tüdőm, és totál leromlik az egészségem. Totál megéri, ja...

2021. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
82%

Hú bammeg gyerek te nagyon kész vagy...

Eddig is szánalmasnak tartottam a bagósokat, de most még inkább annak tartom őket.

2021. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!