Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy jóképű srác, hogy lehet...

Egy jóképű srác, hogy lehet ennyire zárkózott?

Figyelt kérdés
Van egy gimis osztálytársam aki nagyon bejön nekem. A kiállása, megjelenése meg minden, de nem lehet a közelébe férkőzni. Néhány alkalommal már szóba elegyedtem vele, de amikor valami közelebbit szeretnék róla megtudni, zavarba jön és hárít, vagy elkezd poénkodni. Rossz indulatú pletykák terjengnek róla a nemi irányultságát illetően, de hát ő senkivel sem barátkozik. Néha vannak poénos beszólásai, amin még a tanárok is könnyesre röhögik magukat, de ennyi. Mintha valami mágikus aura venné őt körbe. Az osztályfőnökünk is azt mondta, hogy ilyen szuverén embert még nem látott. Sebezhetetlennek és érinthetetlennek mutatkozik, de ahogy elfigyelem a lángoló tekintétet mikor néz ki az ablakon, tele van érzelmekkel. Néha már megfeledkezésig bámulom őt és amikor egyszer visszapillantott rám, elöntött a forróság. Hogyan tudnék a közelébe férkőzni?

2022. jan. 1. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagyok jóképű, de azon kívűl kb. minden stimmel rám. Ha próbálkoztam "bevágódni" másoknál régebben valamiért sosem jött össze, persze mindenki mondta milyen jófej vagyok stb. Azóta inkább megvagyok magam. Lehet azért mert sosem bíztam meg senkiben az első perctől kezdve, és úgy tűnhettem távolságtartó vagyok.


De a kérdésre válaszolva, beszélgess vele minél többet, hívd el valahova, írj rá neten, próbálj egyre több időt vele tölteni. Egy idő után lehet megbízik benned, feloldódik. Ha látja, hogy nem csak kihasználod, pár napig, hétig beszélsz vele, akkor megnyílik.

2022. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

“Sebezhetetlennek és érinthetetlennek mutatkozik, de ahogy elfigyelem a lángoló tekintétet mikor néz ki az ablakon, tele van érzelmekkel“


Igen, az ember érző lény. Hihetetlen!

2022. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2#

Nem kell kigúnyolni. Arra gondolok, hogy ő valamiért nem tudja úgy kifejezni az érzelmeit, mint a legtöbb ember, de látom ahogy elmerül a képzeletében.

2022. jan. 1. 21:38
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Tudod egyáltalán mit jelent, hogy sebezhetetlen?
2022. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azért zárkózott, mert a múltban traumák érték, önbizalomhiánya van vagy alapból introvertált, csak valamennyire kénytelen extrovertáltnak mutatkozni, hogy mások ne tartsák remetének - ez viszont frusztrálja. Megannyi oka lehet.

Legyél nyitott vele, keresd a társaságát, érdeklődj felőle (de ne tolakodóan), éreztesd vele, hogy számíthat rád.

2022. jan. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!