Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt az oldalon olyan kérdésed...

Volt az oldalon olyan kérdésed,amit inkább töröltél a listából, hogy ne idegeskedj a válaszokon?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy direkt beléd kötöttek, veszekedni kezdtek, nem a kérdésre válaszoltak. Hiába kérted őket, hogy hagyják abba, mégis folytatták, te meg inkább törölted a listádról, hogy ne idegeskedj miatta.


Milyen témában volt ez?



2022. jan. 2. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésem miatt nem, de válaszom miatt már igen.
2022. jan. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A megválaszoltjaid almenüben volt már bőven olyan.
2022. jan. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, mind kérdéseim, mind megválaszoltak között.
2022. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Politika kategóriában volt.
2022. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Valaszok kozott volt

Nem voltam kivancsi az “okos” valaszokra ami kb csak szemelyeskedes volt hatterinfo nelkul

Ja es meg igazuk se volt :D

Konnyu megitelni mindenkit egy anonim oldalon

2022. jan. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Továbbtanulással kapcsolatban feltett kérdésem alatt betaláltak emberek, akik azt ecsetelték, hogy életem végéig a mekiben fogom sütni a krumplit, míg ők milliókat keresnek.
2022. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen kérdésem volt még, talán tavaly; inkább a megválaszoltakat szoktam törölni. Szinte már félelmetes, hogy a legáltalánosabb kérdésnél is mekkora vita alakulhat ki emberek közt.. (nem én szítom őket és nem is veszek bennük részt)

Az emberek kategóriáról van szó elsősorban, de már a zene témakörből is kellett törölnöm.

2022. jan. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

Ez vicces! Leírtam ide, hogy kizárólag akkor törlök egy topikot ha gerinctelenül jelentik egy teljesen kultúrált és normál válaszomat és azt törlik is ok nélkül hisz így nincs értelme tovább követni egy topikot. És pontosan ez történt ebben a topikban is, úgyhogy törlöm is! :DDD


Jelentheted spicli ezt is! ;)

2022. jan. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!