Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én jól megvagyok egyedül,...

Én jól megvagyok egyedül, csak azt hogy csináljam, hogy ne higgyék azt, hogy párt keresek? Ebből annyi probléma van.

Figyelt kérdés

máj. 12. 11:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
El kell jutni arra a pontra, ahol már nem a külvilág minden elvárása szerint akar élni az ember. Minél előbb sikerül ezt a szemléletet megvalósítani, annál hamarabb csökkenti le az ember a problémái számát a töredékére.
máj. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Úgy, hogy nem foglalkozol azzal, hogy a másik mit hisz.
máj. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ki problemazik ezen, es konkretan mi ezzel a problemaja?
máj. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Az nem elég, hogy nem foglalkozom vele, mert ha valakivel adásvétel miatt vagyok emberi kapcsolatban, és bepróbálkozik, akkor (aki csak egy választ tud elfogadni) utána kitol velem.

Vagy a párral rendelkezők részéről a féltékenység, hogy eleve kitol velem ok nékül.

máj. 12. 12:15
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne tudják rólad, hogy nem vagy kapcsolatban.

Bár én egyedülálló pasasként még a láthatóan egyedülálló nőknél se próbálkozok be.

Többi pasas nem tudom mit hogy csinál, egyáltalán honnan tudják, hogy nem vagy kapcsolatban, vagy esetleg nem egy 180 kilós kidobóember a párod?

Tőlem ha megvesznek valamit pl marketplace-n, egyből kilépek a csoportból, mert rengeteg hülye van, akik azt hiszik örökélet-garanciát adok bármire.

máj. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
66%

Sehonnan, ez így értelmetlen.


Max ha a nyakadba akasztasz egy táblát, hogy nem akarsz párt magadnak, és mindenki hagyjon békén!


Mit lehetne tenni szerinted? Senkire nincs ráírva.


Az ember annyit tehet, hogy ha próbálkoznak, hogy kinyitja a száját és azt mondja, hogy nem!

máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

"Bár én egyedülálló pasasként még a láthatóan egyedülálló nőknél se próbálkozok be."

Tehát láthatóan egyedülálló nők vannak.

Sok szitu van, amiből ez kiderül, anélkül, hogy akarnám, hogy kiderüljön.

máj. 12. 12:44
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem ertem, pl pont egy adasvetelnel hogy derul ki. Max ha lakast veszel, es egyedul intezed es te vagy csak a papirokban. Amugy nem lehet, h a nemet mondassal van valami nehezseged? Mert nekem pl nem gond visszautasitani, ha valaki beprobalkozik, es en nem akarom. Itt tokmindegy, h abszolut nem akarok part, vagy csak az illetot pont nem. Bar nalam nem probalkoznak be tomegek (pl adasvetelnel), valszeg jobb no vagy nalam.
máj. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ha mindenki rád mozdul, az már nem véletlen. Mondjuk változtatni kellene a viselkedéseden és nem flörtölni mindenkivel aki szembejön.

Egyébként meg valószínű pont az a gond, hogy szerinted minden szitu olyan, hogy kiderül. Ki kell derülnie, szükségét érzed, hogy ez felszínre jöjjön. Mégis miért és hogyan?

máj. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nem a maga a nemet mondani nem tudok, hanem amint írtam a kitolás.

A másik meg a féltékenykedés, ott nemet se kell mondani.

Nem vagyok flörtölgetős, kihívóan öltözködös, stb

Az is írhat, aki nem tudja a választ, csak azzal nem vagyunk előrébb :)

máj. 12. 13:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!