Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az rossz ha valaki a nyilvános...

Az rossz ha valaki a nyilvános wc-ket használja?

Figyelt kérdés

Én engem sosem érdekelt az állapotuk, elmegyek bárhol a wc-re, de egyedül én vagyok így.


Az összes ismerősöm a vonaton azt mondja, hogy inkább nem megy el, a vasútállomáson inkább nem megy el, a kávézókban indulás előtt mondják, hogy el kéne menniük, de inkább nem mennek el hanem majd otthon, a plázákban is ugyanezt csinálják, kirándulás után nem állnak meg a benzinkútnál hanem hazamennek és így tovább.


Én inkább elmegyek amikor érzem, hogy kell, minthogy hazáig szenvedjek, de azt mondják, hogy az a rossz ha valaki ilyen nyilvános wc-ket használ és még szórja is a pénzt, ha fizetős wc-re megy.


Ha azt mondom, hogy eddig sosem szedtem össze semmit, mondják, hogy majd fogok.


Most ez tényleg rossz, hogy ha valaki nyilvános wc-ket használ és nem tartja inkább vissza hazáig?


2022. jan. 2. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem rossz. Fossanak be.
2022. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az a típus vagyok akinek mindig az első dolga elmenni a mosdóba amikor megérkezik valahova. A fogszabályzóm feltétele óta többet iszok (ha nem akkor dörzsöli a számat a készülék), ezért pláne.


Az hülyeség hogy a nyilvános slozin szedsz össze bármit hacsak nem nyalogatod az ülőkét. Szóval elmegyek nyilvános mosdóba, bár a papírt nem mindig használom, inkább a sajátomat vagy zsepit.


Viszont néha én sem megyek el ha tudom hogy 10-15 perc múlva otthon vagyok. Pl amikor megyek haza metróval és leszállok akkor nem megyek be a nyilvános mosdóba amikor 2 utcányira lakok.

2022. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha várhatóan nagyon lepra, akkor inkább nem használom, hacsak nem nagyon visszatarthatatlan a dolog. De egy normális kávézó, pláza, stb.mosdójába simán elmegyek.
2022. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom ragaszkodnak a sajátjukhoz, ami amúgy elárulom, hogy sokszor ganésabb (nem összesz*rt állapotra gondolok, hanem kb olyan részekre, amit nem is látsz, kórokózók), hiszen egy kulturált helyen naponta kitakarítják, otthon meg ki tesz ilyesmit?
2022. jan. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4, amúgy van aki simán hagyja összeszartan a wcjét. :D Én egyszer elmentem valakihez, munka után érkeztünk hozzá ő is akkor ért haza és elmentem a mosdóba és látszott hogy reggel valaki nem használta a kefét kakilás után. Ott volt a kakacsík a kagylóban. :D
2022. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz: ha menni kell, akkor menni kell.
2022. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-esnek. Én. Mindennap takarítom a wc-t, fürdőszobát. Ez alap.
2022. jan. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!