Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ti letisztítjátok magatok...

Ti letisztítjátok magatok előtt a Wc-t ha nyílvános ill. többen használják a mellékhelyiséget?

Figyelt kérdés

Valahogy gusztustalannak tartom a munkahelyen való wc-zést. Nem tudok ráülni csak ha letisztítom.

Ugyanez a helyzet a nyílvános wc-vel is.


Nem értem hogy más emberek hogy képesek nyugodtan ráülni arra a deszkára amin már sokadik ember ült.


Más is van ezzel így?



2019. nov. 13. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én vastagon leteritem papirral és igyekszem guggolni.
2019. nov. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kandelakuku ***** válasza:
65%

Én így csinálom:


1. Kezet mosok

2. Lábbal felk*rom a wc deszkát, aztán pipilek egy jót (nem érve semmihez!!!!)

3. Deszka vissza

4. Kézmosás

5. Kifelé a kilincset papírral a kezemben nyitom ki


Ennyi, meg egy bambi!

33/L

2019. nov. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én meg azt nem tudom elképzelni, hogy valaki ráül egy nyilvános WC-re.


Még a munkahelyire se szoktam. Ráülni csak otthon!

2019. nov. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
csak ott otthon csinálom, ilyenkor egyik felére teszek 2 wc papírt és csak félseggel ülöm meg, am naponta tisztítom
2019. nov. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sose ülök rá nyilvános wc-re, ha pisilek. nagy dolog szerencsére nem szokott rámtörni, ha nem otthon vagyok, de ha mégis, akkor vastagon körbe papírral, a végén törlőkendőt is használok. és ahogy hazaérek, zuhany.
2019. nov. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sosem ülök ra. Csak a sajátoméra
2019. nov. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2-es

Most legalább tudjuk, hogy miért van még sár is rajta.


Amúgy meg kézzel összefogdostok mindent napi 16 órában, fenékkel meg csak 5 percig.

2019. nov. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

# 7/7


Ezért lenne jó ha mindenki megtanulna kezet mosni. Nem lenne ennyi igénytelenség.

Elmondani sem tudom hányszor lettem beteg mások hanyagsága miatt.

2019. nov. 13. 20:59
 9/10 Kandelakuku ***** válasza:
53%

#7-es!

Nem vagyok török, h rá is álljak, ugyanis ez abban a kultúrában szokás, közben meg kapaszkodnak a kilincsbe ész nélkül! Fölé guggolok/hajolok , pont úgy ahogy Te, azzal a különbséggel, h te rá ülsz és lenyalod a hátsóddal a sok bakit, én meg nem érek semmihez sem!

Szívesen a tippet, ingyen volt! ;)

2019. nov. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kár, hogy a fenekem ezt nem tudja elolvasni és ezért nem tud róla. Soha semmi bajom nem volt belőle, hogy ráültem.
2019. nov. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!