Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet abból baj, ha bevallom...

Lehet abból baj, ha bevallom valakinek hogy szimpatikusnak tartom de van valakim?

Figyelt kérdés
2022. jan. 7. 00:40
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Miért lenne? Attól hogy van valakid még nyugodtan tarthatsz valakit szimpatikusnak. Nem az ókorban élünk, amikor az ilyenekért még mágján égették a nőket.
2022. jan. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, mert azért teszel ilyen "vallomást", mert reakciót vársz. Esetleg, hogy ő is téged. Így indul az udvarlás. Ha van "párod" akkor ne mondj ilyet másnak, de ha lépnél a kapcsolatból akkor meg legyél egyenes.
2022. jan. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Isten ments, hogy ezt “bevalld”! Egyfelől jól írja a #2, hogy így indul az udvarlás, másfelől meg kellemetlen helyzetbe hozod vele azt is akinek mondod (mert félreértheti) meg eleve nem túl korrekt dolog a jelenlegi pároddal szemben sem.

Inkább döntsd el mit akarsz, mert ez így nem korrekt, pláne, hogy még egy kérdést is megért a dolog!

2022. jan. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ... talán, de...


Ha valaki tetszik és azon gyötröd magad, hogy bevallod neki akkor úgy érzem, hogy akarsz is tőle valamit, különben el sem akarnád neki mondani ...


... közben van valakid ... tehát megakarod csalni...


Mért akarod megcsalni?


Valószínűleg nem az igazi, mert akkor nem gondolkoznál azon, hogy adj-e lehetőséget a párod megcsalására.


Szerintem szimplán hagyd ott a jelenlegi párod. Elég gáz, hogy közben másra vágysz.


Nyílván mindenkinek vannak szimpatikus emberek, akik tetszenek miközben párkapcsolatban vannak, de nálad nem ilyen egyszerű a helyet.


Azon gondolkozol, hogy elmondjad-e neki. Tehát akarsz tőle valamit. Ez már teljesen más, ez már nem "normális" egy jó kapcsolatban...


Hosszútávon te és a jelenlegi párod is boldogabb lesz.

2022. jan. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Ennyiből leírásból nem jön le, hogy miről is van szó, milyen helyzetben mondanád el.

Nekem pl. lehet, hogy tök jól esne, ha valaki mondaná, hogy szimpatikus vagyok neki, vagy bírja valamilyen tulajdonságomat, még akkor is, ha semmit nem akarunk egymástól, de mittudom én, együtt dolgozunk, és van, akit nem bírunk, akkor inkább jobb úgy kérni a beosztást, ha lehet, hogy ne az idiótával szenvedjünk.


Vagy az is okés, ha az illető tesz egy szerelmi vallomást, és te azt mondod, hogy szimpatikus, kedves vagy, DE van párkapcsolatom.


És még lehet ezer szitu, de lehet ezerötszáz is, ha jobban körbenézek.

2022. jan. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Semmiképp se úgy, ahogy velem tették! A srác találkozni akart, többször is elhívott meginni valamit, majd beghostingolt. Kiderült, hogy van nője (akivel pár hónappal később szakítottak).
2022. jan. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!