Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem alszol?

Miért nem alszol?

Figyelt kérdés
2022. jan. 7. 01:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Tanulni kéne vizsgára, de fáj a fejem, úgyhogy inkább gyakorizok lol.
2022. jan. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Délután aludtam, így most nem tudok.
2022. jan. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Maganyos vagyok, nincs senki es mindig ilyenkor kattog az agyam amig hullafaradt nem leszek es bealszom :D ez altalaban 2es fel 3kozott tortenik meg.
2022. jan. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Mert megy a fülemben az Opeth.
2022. jan. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Utolso napom itthon a csaladdal, es nem akarok visszamenni es ezen gorcsolok es szorongok
2022. jan. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
95%
Mindig azt mondom magamnak hogy na meg ezt megnézem es elszivok egy cigit aztan alvás. Majd rajovok hogy barhogy probalok nem tudok aludni. Ugyh kezedem elölröl😂 de lassan ugy is kelnem kell😂
2022. jan. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Egy hete nyűglődök az influenzával. Alig kapok levegőt, tele van az agyam. Már aludtam egy-másfél órát, de ennyi a max. egész héten. Megyek, tolom a forró teát meg a neocitran-t.
2022. jan. 7. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Mert alvászavarom van. Nehezen alszok és mindig megébredek hajnalba.
2022. jan. 7. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy körül aludtam el, tegnap fél 11ig aludtunk. Bár akkor is 1,5 óránként felébredtem. Ma barátom 4kor kelt munka miatt, én is felébredtem. Ha szerencsém van fél 7ig vissza alszok és fél 9kor kelhetek. Nem birok elaludni. Aztán éjszaka felkelek, hogy pisilni kell, 4kor a barátom kel és így tovább..
2022. jan. 7. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

Mert szerelmes vagyok! :D


Méghozzá KÉTSZERESEN VISZONZOTTAN - de még egyikkel sem volt testi kapcsolat. Mindössze örülünk egymás jelenlétének, viszontlátásának.


Egészen jól alakulnak mostanában a dolgaim "magánügyeket" illetően.

Már 2020. karácsonya és 2021. újéve óta...


Előtte édesanyámat ápoltam 13 kőkemény és fáradságos éven át. Végig kellett néznem, hogy feloszlatja a rák a testét az utolsó két és fél évben. Horror volt.


Megrendült és sokkos állapotban nem volt szabad sírnom sem egyáltalán. Tartottam benne a lelket, amíg csak bírtam... ISZONYÚ LÉLEKJELENLÉTEM VOLT, visszagondolva. Már nem bírnám így még egyszerr.


De most már egy kicsit kezdek túllenni a gyász időszakon. Hiszen 2019. nyara - a haláleset ideje - már eléggé távolodófélben van...

2022. jan. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!