Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az jó ha valaki a...

Szerintetek az jó ha valaki a háziállatait pl. kutyát, cicát tesz be profilképnek Facebookon?

Figyelt kérdés

2022. jan. 8. 11:16
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy a saját kutyáját, cicáját teszi be.
2022. jan. 8. 11:17
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Mi ezzel a gond? Nyílván fontos számára az a házi állat.
2022. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nekem nem gond. Csak kérdeztem, mert én is a kutyusomat meg a cicámat akarom most betenni profilnak Facebookra.
2022. jan. 8. 11:34
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond. Nem muszáj a saját képedet, ha nem akarod.
2022. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%

Nekem mindegy ki mit tesz ki, csak nem látom ennek értelmét

Nyilván nem fogok tőle agyvérzést kapni, de én nem értek ezzel egyet.

Nem vagyok egy nagy facebook-os, nem szoktam posztolni, képeket feltöltögetni.Jóformán 2 db képem van kint, abból 1 a profilképem.


Akinek több képe is van kint, szerintem ott is fontos lenne, hogy a profilképén legalább egy saját magát ábrázoló, felismerhető kép legyen feltöltve.

Én utálom azt, mikor valakinek végig kell nézni a profilját, hogy megtudjam ki az az ember.Ez akkor rossz, mikor valaki konkrét céllal bejelöl(mondjuk munka miatt) és nem látom ugye a képet róla, hogy ő konkrétan ki.


A másik.Már abban a korban vagyok, hogy sok ismerős megházasodott, családot alapított.Azt sem szeretem, ha valaki a párját vagy a gyerekét teszi ki profilképnek.Különösen akkor problémás ez, ha valakit a lánykori nevén ismerek, a házastársát nem ismerem, de a nevét meg átírta mondjuk Tóth Katiról Veszelovszkiné Katira, vagy Veszelovszki Katira.Emellett a profilképe egy kiskutya, a férje, vagy a gyereke...Na ott már végképp nem tudom kiről van szó.Egy ilyen profilról bejelölnek, automatikusan vissza sem jelölöm, mert azt feltételezem nem ismerem, ahhoz meg nincs kedvem, hogy átnyálazzam a profilját, hogy megtudjam ki ő.

2022. jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló!

1. Azt teszek ki profilképnek amit akarok

2. A Facebook oldalamon voltak olyan profilképeim is amin én voltam rajta és ha valakinek ismerősnek tűnök akkor megnézi az oldalamon a feltöltött képeket meg a régi profilképeimet.

2022. jan. 8. 13:05
 7/20 A kérdező kommentje:

Meg majd teszek magamról is profilképet csak most lett kiskutyusom meg kiscicám és őket szeretném látni a profilképemnek.

Köszönöm a megértéses.

2022. jan. 8. 13:07
 8/20 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a normális válaszokat.
2022. jan. 8. 13:08
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

#6 Elég faragatlan stílusban kommunikálsz, kérdező.

Kezdjük ott, hogy sehol nem írtam, hogy az emberek nem a saját akaratuk szerint tehetnek ki profilképet.

Te kérdezted, hogy mi a véleményünk arról, ha kutyát vagy macskát teszel ki profilképnek.Én leírtam a véleményem(tehát a kérdésre válaszoltam), erre pökhendi módon reagálsz.Elég gyerekes és antipatikus viselkedés.

2022. jan. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%

Az #5-össel én sem nagyon tudok egyetérteni.

Igaz, hogy a profilkép arra szolgál, hogy az emberek lássák, hogy ki rejtőzik a képernyő mögött, de engem őszintén nem tántorít el a visszajelöléstől az, hogy az illetőnek mi/ki van a profilképén. Ha nem ismerem fel, akkor én általában függőben hagyom, míg rá nem jövök, hogy kicsoda, vagy nem esik nehezemre egy "Honnan ismerjük egymást" üzenet sem.

Nekem magamról van profilképem kint, de nem tartom gáznak azt sem, ha valaki a házi állatáról vagy családtagjáról rak fel.

2022. jan. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!