Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A jófogáson próbálok keresni...

Csopy76 kérdése:

A jófogáson próbálok keresni dolgokat az olx hiányában, de a kereső olyan át-tekinthetetlen számomra hogy valami hihetetlen! A kritikát pedig nehéz eljuttatni a céghez. A kérdés az hogy valaki tud-e olyan oldalt ami alternatíválja a jófogásnak?

Figyelt kérdés

2015. máj. 19. 17:57
 1/6 anonim válasza:
Jól elcs.szték,ja. Sajnos az a legnagyobb,mindenki ott tobzódik.
2015. máj. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a startaprón próbálkozok, de ott se keresnek, valahogy nincs reklámja, pedig az jó oldal lenne.

Ez a jófogás meg egy nagy rakás szar, idióta alkalmazottakkal, hozzá nem értő programozókkal.

Azért engedheti meg ezt magának, mert nincs alternatívája, bár lehet, így akarják a népet arra a féreg vaterára rászoktatni, nem tudom, de biztos valami undorító üzleti érdek van a háttérben.

És a maradék hirdetési oldalakat is fel fogja vásárolni a főkolompos, nem tudom ki lehet az, de agyon kéne ütni.

2015. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Előttem szólonak igaza van! Az undorító, szar vatera biztos így akarja rászoktatni a jófogásos hirdetőket, hogy menjen át. OlX régen vaterához tartozott, gondolom most meg a jófogás. Persze, hogy szar a jofogás oldal, mert réges-régen elavult disajn, és oldal is. Nem lehet rendezni a képeket, csak egymás alatt nézheted minaniatűr képekben, nem úgy mint az OLX-en ott lehetett más cellába tenni. De jó is volt az az oldal.... :((((
2015. máj. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Az undorító, szar vatera biztos így akarja rászoktatni a jófogásos hirdetőket, hogy menjen át."

A vatera.hu és a jofogas.hu oldalakat két különböző vállalat koordinálja.


A Vaterát az Allegro Group HU Kft.:

[link]

a Jófogást meg a norvég Schibsted

[link]

[link]

készíti.


Két külön cég nincs közük egymáshoz.


"OlX régen vaterához tartozott, gondolom most meg a jófogás. "

Az olx.hu a dél-afrikai Naspers

[link]

tulajdonában volt, amíg meg nem vette az előbb említett norvég Schibsted:

[link]

2015. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csoda, még arra se figyelnek oda, hogy maguktól eltávolítsák a rossz kategóriába került hirdetéseket, például az állásajánlatok között is akad néhány álláskereső, aki úgy látszik hülye ahhoz, hogy ne az állásajánlatok közé küldje el a kuncsorgását melóért. Nem mintha bárki is megkeresné őket.
2015. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

NextApro.hu és Megunt.hu


Jelenleg ezek a legígéretesebb alternatívái. A felületük, a keresőjük és a hirdetésfeltöltés is az OLX-hez hasonlóan felhasználóbarát.

Ugyan még kevés hirdetés van fent, de nyilván időbe telik, amíg megtalálják az emberek és beindulnak.


Én már feltöltöttem a hirdetéseimet ezekre, másoknak is ezt tudom tanácsolni annak érdekében, hogy mihamarabb legyen újból egy normális hirdetőoldal!

2015. máj. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!