Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi órabérért vállalnál el...

Treafóház kérdése:

Mennyi órabérért vállalnál el egy olyan munkát ahol az lenne a dolgod hogy ülsz egy szobában napi 8 órát és vársz de nem csinálhatsz semmit csak az alap szükségleteket. (Evés, ivás orrfujás, wc, de aludnod otthon kell.)?

Figyelt kérdés
Egyetlen tevekenyseged az lehet, hogy bármire gondolhatsz közben.
2022. jan. 8. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Ha nem kéne albit fizetnem, akkor szinte bármennyiért, pl nettó 600 Ft/ óráért is. Így viszont nem tudnám vállalni, csak minimum nettó 900-ért.
2022. jan. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
1es vagyok, havi 40 órával számoltam.
2022. jan. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vállalnám, - idővel beleőrül egy addig normális ember ebbe.
2022. jan. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt részem hasonlóban, kínszenvedés volt.

Semennyiért nem vállalnám.

2022. jan. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
En negy oraban csinaltam rovid ideig es megzavarodtam tole. Mikor utana nyolc oraban a belem kidolgoztam arufeltoltokent ( raktarban targonca helyett nokent huszkilos dobozokat pakolgatni), repult az ido. A semmitteves kinzas, bortonbuntetes.
2022. jan. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Semennyiért

Bárhova megyek, könyv van nálam, mert pontosan tudom magamról, hogy 2 percnél többet képtelen vagyok várni

2022. jan. 10. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Így, ebben a formában biztosan nem, mert konkrétan börtönbüntetéssel érne fel (de még gondolom ott is van séta meg közös evés másokkal meg ilyesmi). Most egy ideje betegség miatt már itthon vagyok, itt azért nem csak ennyit kell/lehet csinálni, tudok gépezni, tévézni, olvasni, kertbe kimenni, de még így is megőrülök az unalomtól, a monotonitástól. Most képzeljem el ha még egy könyvet se vehetnék a kezembe. Még mondjuk ha egy napról lenne szó vagy hasonlók akkor esetleg, de ilyen napi sok órában, hosszabb távon semmi estre, megkockáztatom ennél még a börtön is jobb.
2022. jan. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2022. jan. 15. 08:43
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem nagyon kell az elgondolkozási idő, ha nincs meg, akkor feszült leszek illetve az agyam kiköveteli és elgondolkozom olyankor, amikor nagyon nem kellene.


Viszont egy random szobában, 8 órán keresztül nekem se menne.


Egy vonaton, ablak mellett ülve, a külvilágot zenével kizárva, gyaloglás közben, járkálás közben, általában háttérzajként zenével én még 2-3 órán át is elszórakoztatom saját magamat a gondolataimmal. De 8 óra, random szobába bezárva sok lenne.


7


A betegség miatt részvét és jobbulást!

De hogy tud monoton lenni? Nekem a betegséget leszámítva ez lenne az álom, ellennék egész nap az érdeklődési köreimben olvasgatással, kisebb részt kreatív hobbikkal.

2022. jan. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

(nem a 7-es vagyok)

Az első néhány napban még élvezhető, kipiheni magát az ember, és valljuk be, néha mindenkire ráfér pár nap nyugi

De utána részben az állandó "haszontalan lét" az, amit az ember elun, hogy semmivel nem járul hozzá semmihez, illetve nagyobb részben a külső ingerek hiánya. Nézhetsz akármennyi filmet, olvashatsz akármennyi könyvet, kreatívkodhatsz akármennyit, külső inger nem ér azon kívül, hogy nagyvárosban esetleg az ablakod alatt kezdenek el éjszaka kiabálni (egyébként van, hogy már ez is üdítő tud lenni)

Valaki megkérdezi (telefonon), milyen volt a napod, ugyanaz rá a válasz mindig, nem tudsz újat mondani, mert nem ért újdonság

2022. jan. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!