Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban alkoholista lennèk? 22/f

Valóban alkoholista lennèk? 22/f

Figyelt kérdés

Legtöbbször naponta legalább egy doboz sört megszoktam inni és néha mellè 1-2 feles pálinkát vagy Jeagert. Hétvégén nyilván többet is.

Építőiparban dolgozom és elég sokat stresszelek, így esténként jól esik iszogatni levezetni azt a sok feszültséget ami bennem van.

Az a helyzet, hogy megkérdezték tőlem, hogy a böjti időszakban meg-e tudnám állni, hogy egyáltalán nem iszok, hát ha nagyon őszinte akarok lenni nem nagyon tudnám megígérni.

Az a baj, hogy elég ingerült típus vagyok és sokszor teli vagyok feszültséggel.



2022. jan. 8. 12:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

a probléma főleg ott lehet, hogy a feszültségedet a létező legprimitívebb módon próbálod oldani.

a benned lévő feszültséget nem egy napi szinten újra, és újra rád hatással lévő, külső esemény okozza, hanem egy ősrégi, elfeledett, talán gyerekkori szarság

azt kéne helyretenni, és nem lennél ideges többé, a semmitől.


és teljes nyugalomban ihatnál utána néha, és nem kéne paráznod azon, hogy jól esik.

2022. jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!