Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Indiába csak az közterületek...

Indiába csak az közterületek mocskosak szemetesek vagy az emberek magánterülete is a házuk is és az emberek is ápolatlanok koszosak?

Figyelt kérdés
2022. jan. 8. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ott egész mások az elképzelések a higéniáról. Gyakorlatilag nem létezik ilyen, egyszerűen nem törődnek vele, nincs rá igény. Nekik pl az volt fura, hogy wc után vagy evés előtt kezet akarok mosni. Bangalorban voltam 2 hónapot, leírhatatlan volt, soha többet nem akarok abba az országba kimenni.
2022. jan. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A házak belseje ragyogóan tiszta, az emberek öltözete is kifogástalan, elegáns és frissen mosott. Kivétel persze a nyomornegyedben tengődő emberek helyzete, de ők is igyekeznek a maguk módján tiszta lakásban élni és tisztálkodni.
2022. jan. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Első, tisztellek hogy kibírtad. Nekem elég csak egy dokumentumfilmet néznem arról az országról, mintha a tévémből is folyna a mocsok mikor mutatják. Tisztaság és rendmániás vagyok, én szerintem hanyatt homlok menekülnék.


Az a látvány, amit sosem felejtek el, egy On the Spot adásban ért Indiáról. Mutattak egy Gangesz melletti máglyás hamvasztást. Szerintem ezt vissza lehet nézni valahol, én soha többet nem akarom látni. Égett a halott, majd ahogy emésztették fel a lángok, kiesett a máglyából a halott feje, felkapta egy faszi, majd visszadobta a lángokba. Ha ezt nem a saját szememmel látom, nem hiszem el. Undorító, barbár népség. Ha fizetnének se mennék oda.

2022. jan. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Az iniaiak olyanok, mint a putris c.gók. Igazi c.gány ország. Mocskosak, undorítóak mind testileg, mind agyilag és a hímek nagy része főleg egy szutyok. A c.ganyok többségénél legalább a család fontos, nem fogja felgyújtani a feleségét új tv-ért vagy agyonverni az asszonyt, mert lányt szült. Szóval higiéniában putris c.ganyok, de a felfogásuk miatt még rosszabbak. Ui: nem vagyok rasszista, szerencsére ismerek rendes c.gányokat is, a szerelmemben is van vér. Ja, és a rendes c.gányok sokkal rasszistábbak a putris alja társaikra.
2022. jan. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
"felkapta egy faszi, majd visszadobta a lángokba." az jobb lett volna ha nem dobja vissza . idiában elegendő csak levegőt venni az elfososodáshoz
2022. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Indiában is oriási szélsőségek vannak anyagilag, kulturálisan. Van ahol űrhajót építenek, és van ahol boszorkányokat égetnek, mint mifelénk a középkorban.
2022. jan. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"A c.ganyok többségénél legalább a család fontos, nem fogja felgyújtani a feleségét új tv-ért vagy agyonverni az asszonyt, mert lányt szült"


Az arabok ilyenek, nem az indiaiak

2022. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7. De ilyenek. Nem egy dukumentum film is készült már arról, hogy hogy bánnak ott a nőkkel.
2022. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na ezt nem tudtam

Nem csodálkozok akkor, hogy a cigányok milyenek...

Tisztelet a kivételnek

2022. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
a rasszista dumát máshol folytassátok, itt a kérdésre kell válaszolni
2022. jan. 8. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!