Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magas vagy, vagy nem?

Magas vagy, vagy nem?

Figyelt kérdés
Én az vagyok. Csak azért írom ki ezt a kérdést mert érdekel hogy a társadalomnak mekkora aránya magas.

2022. jan. 8. 14:06
A kérdező szavazást indított:
Én nem vagyok magas
Én magas vagyok
46 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
183 vagyok nem tartom magam magasnak, van aki ezt már annak számolja. Szóval mi a konkrét magassági határ neked??
2022. jan. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A tinderhasználatom óta kezdett el érdekelni, azelőtt nem érdekelt ez, hogy magas vagyok e nem e szerint rangsoroltam az embereket, hogy ki az alfább és ki bétább


Azóta viszont belémépült ez a nézet és most már eljutottam arra a szintre, hogy pszichológussal erről beszélünk


A magyar átlagnál egy kicsit vagyok magasabb, de semmi kül objektívan

2022. jan. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Ez annyira relatív hogy ki magas és ki nem. Én 158 centi vagyok, hozzám képest kb mindenki magas. Egy 175 centis férfit alacsonynak ír le a társadalom. A párom 175, nekem magas. Sokszor kényelmetlenül magas. Van köztünk kb egy fej különbség.

A legjobb barátnőm 183 centi, ő a társadalom szemében egy óriásnő (és neki pl alacsony egy 175 centis pasi). A sógorom ugyanannyi mint a barátnőm, 183 centi, rá mégsem mondja senki hogy óriás, mert ő férfi. Rá azt mondják hogy átlagos.

A fent sorolt példákból is látszik, hogy nem lehet kijelenteni hogy ki magas és ki nem. Viszonyítás kérdése. (Egy biztos, én alacsony vagyok :D Persze ha felnőtt emberekről van szó. Egy ovis gyereknek magas vagyok.)

2022. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
79%
Szerintem átlagos, annak az alacsony felé hajló vége. 165 cm.
2022. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

Hála Istennek nem vagyok magas. El nem tudom képzelni nőként milyen borzalmas lehet 180 cm vagy még magasabbnak lenni. Egy gyötrelem. Látom mit össze kínlódnak az ilyen ismerőseim.

De lehet van akinek jó.

2022. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Én magas vagyok 177
2022. jan. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

168 cm, teljesen átlagos.


A barátom 165, ő férfiként bőven az alacsony kategória.

2022. jan. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!