Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a szüleim alacsonyak,...

Ha a szüleim alacsonyak, akkor inkább örüljek, hogy szerencsés vagyok, és magas lettem, minthogy azon rugózom, miért nem vagyok még ennél is nagyobb?

Figyelt kérdés

szüleim kb 170cm én 190

Kosárhoz jól jönne meg pár cm, de mondjuk már így is jól jártam. Egyébként 18 éves vagyok



2021. dec. 26. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
190? Ember, jó fél fejjel az átlaf felett vagy.
2021. dec. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Girlll3 ***** válasza:
100%
Kifejezetten magas vagy. Biztos a nagyszüleidtől vagy még a felettiektől hozod ezt a gént. Teljesen jó. Miért akarsz még magasabb lenni?
2021. dec. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is 190 vagyok, én szeretem hogy ilyen magas lettem, mondjuk nekem a családban van 2 m magas ember is..
2021. dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A boldogság nem attól függ hogy mennyi mindened van , hanem hogy mennyire vagy képes értékelni amid van.
2021. dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Értelek kérdező. 193 centivel én is lennék még magasabb, de sajnos csak ez jutott.
2021. dec. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondold, hogy a magas termet egyértelműen jó vagy kedvező. Valamikor olvastam egy tudományos felmérést arról, hogy a férfiak testmagassága milyen kapcsolatban áll azzal, hogy hány gyerekük van, azaz mennyire termékenyek. És hát a "versenyben" az átlagos magasságúak vezettek.
2021. dec. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Irigylem a problémádat:D

Mit nem adnék,ha legalább 175 lehetnék.Két,nálam alacsonyabb szülővel még így is örülhetek a 168-nak.Úgyhogy igen,örülj neki:)

2021. dec. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom sokaknak ez a magasság is csak álom, de hát ez van sose jó ami van. Egyébként írtam kosárhoz jól jönne, de még lehet növök pár cm-t. Majd megszokom 😅
2021. dec. 26. 19:12
 9/9 anonim ***** válasza:
A dohányzás megállíthat a növésben a jó benne hogy nem örökletes.
2022. jan. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!