Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik a legnagyobb különbségek...

Mik a legnagyobb különbségek az INTJ és INFJ személyiségek között?

Figyelt kérdés
Én a 16Personalities tesztet szoktam csinálni időről időre, de egyszer INTJ vagyok, egyszer meg INFJ.

2022. jan. 8. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarják az emberek bekategorizálni magukat valahova? Miért akarsz másokat bekategorizálni? Főleg laikusok. Miért ilyen divat ez? Mire jó ez ha tudod, hogy "kék bálna" vagy?? Olyan mint a horoszkóp.... Általános hulyeségeket tesznek bele ebbe is. És azt aggadsz rá magadra amit az egód jónak vél. Mert bele magyarázod ebbe is abba is. Ha az se tudod mi a kettő közt a külömbség, be törődj ilyenekkel és ennyi.
2022. jan. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

[link]


Remélem tudsz angolul, ha esetleg mégsem, szívesen leírom neked a fontosabb infókat a szövegből.


1.: Én sem tudom, melyik személyiségtípusba tartozom, nem “kategorizálom be” magamat, az egészről semmit nem tudok, a kérdés alá is egy linket tettem válaszként, mert én nem értek hozzá. De ahelyett, hogy beszólnál, miért nem lapozol tovább, és hagyod meg az okoskodásod másnak? Rohadtul mindenki leszrja, senkit nem fogsz meggyőzni az igazadról, főleg, amíg ilyen siralmasan zagyva irományokat hordasz össze.

2022. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az INTJ mások számára hidegnek, érzelemmentesnek tűnhet, ami persze csak a külső, az INFJ sokkal jobban ki tudja fejezni az érzelmeit. Ha valakinek problémája van, az INTJ logikus, hatékony megoldást próbál keresni rá, az INFJ inkább együttérző, támogató.
2022. jan. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Én mindkettő tudok lenni, és helyzettől is függ, akkor hibrid lennék? :D
2022. jan. 9. 11:55
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
szerintem egy kék pokemon vagy aki csak piros dolgokat eszik ha esik az eső. mire jó ez emberek?:DD
2022. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Ha esetleg tudnál angolul, küldök egy tesztet. Nekem hasznos volt, mivel példák is voltak mellé, valamint a gyengeségeidre is rákérdez: [link]

És ha esetleg nem tudnál angolul, akkor egy - a google fordítónál lényegesen jobb - fordítót is küldök: [link]

2022. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok. Én még ajánlanám, hogy menj bele a kognitív funkciókba. Ezek különböztetik meg az INTJ-t az INFJ-től.

Az INTJ kognitív funkciói sorrendben: Ni, Te, Fi, Se

Az INFJ kognitív funkciói sorrendben: Ni, Fe, Ti, Se

Oldal hozzá :) (magyar) [link]

És röviden, ahogyan angolul láttam:

Ni: Mi lesz

Te: Hogyan csináljam

Fi: Mi a fontos számomra

Se: Mi van most

Ne: Mi lehetne

Ti: Miért van ez így

Fe: Mi a fontos számunkra

Si: Mi volt

2022. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!