Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted ennyire magán űgy...

Szerinted ennyire magán űgy ez a dolog?

Figyelt kérdés
Nálunk cigányoknál szokás megkérdezni egymástól hogy mit főztetek! Tudom hogy a szexuális élet, a pénzügyi dolgok magán dolgok, meg ki hogyan él. De ebben mi a titok ha megkerdezed hogy mit főztetek? Eddig senkinek se esett rosszul ha megkerdeztem. Most pl egy kollégámat kérdeztem meg aki szinten cigány hogy mit főztél? Erre azt mondja legyen mindenkinek a magán ügye hogy mit főz én nem szívesen osztogatom meg hogy mit főzök bocs... most én lennék a szemét?
2022. jan. 9. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben semmi rossz nincs.
2022. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem akar erről beszélni, mert csóróság van, és kénytelen minimális pénzből kínozni egy étkezést. Aztán erre nem büszke.
2022. jan. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet nem főztek csak valami egyszerűt és nem akarta elmondani. Vagy csak bunkó és nem akart veled beszélgetni.
2022. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Nincs ebben a kérdésben semmi rossz, vagy tolakodó szerintem.
2022. jan. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarta megmondani, hogy nem főzött, hanem csak 2 zacskó chipset ettek (vagy valami hasonló). Szóval gáz lett volna bevallani az igazságot, ezért inkább lerázott.
2022. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarja elmondani,tartsd tiszteletben.Ennyi.
2022. jan. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad ezért haragudni rá, - ő ilyen. Ez nem jelenti azt, hogy rossz ember lennél, csak ő másként gondolkodik, mint egy átlagos ember. Én sem szeretek ilyesmiről beszélgetni, pedig nem vagyok ellenségeskedő, fontoskodó típusú ember. Szerintem egyszerűen "lapozni" kell, aztán ennyi!
2022. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!