Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennétek csak emiatt az egy...

Mennétek csak emiatt az egy dolog miatt magàn nőgyógyàszhoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sztk-ban làttam,ahogy a kacsàk tizesével àznak egy mosdóban. A mosdó sem csillogott a tisztasàgtól.... Voltam màr magàn nőgyógyàsznàl is és ott egyszer hasznàlatos kacsàt hasznàlnak. Ott előttem szedi ki a csomagolàsból. Szerintetek nem undi,ami az sztkban megy? Ha elkapok valamit,akkor hogyan bizonyítom,hogy ott kaptam el. Ultrahang fejre rà huznak sztkban is egy ovszer szeru anyagot. Azzal nincsen gond,csak a kacsaval... Ki hogy van ezzel a dologgal? Szerintetek tul finnyas es tisztasagmanias vagyok? Koszi elore is a valaszokat :)

2019. okt. 9. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de tudod Te, hogy a kacsát hogy használják?
2019. okt. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nőgyógyászaton dolgozom. A használt kacsákwg igaz, hogy először csak bedobjuk vízbe, ott aznak egy darabig, de aztán a rendelés végén leviszik a sterilizálóba...

Szóval nem a vízzel lemosott kacsát használjuk újra...

Egyébként én a fémet jobban szeretem, a műanyag akkor sem csúszik normálisan ha fel liter fertőtlenítőt ráfújok. Egy szűkebb hüvelybe bedugni nem mindig egyszerű...

2019. okt. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!