Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik családot választanád...

Melyik családot választanád inkább szomszédnak?

Figyelt kérdés

A: Tipikus szabolcsi cigánycsalád, szeretnek primitiven ordibálni és mulatóst hallgatni.


B: Neonáci család,az apuka a fiának suli után beszokta tenni hangosan Hitler beszédeit,és hangosan szídják spontánmód mindketten a zs/c-ket



2022. jan. 10. 21:04
A kérdező szavazást indított:
Cigány család
Neonáci család
46 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindegy ha a kettő között lakom?
2022. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
A ciganyoknal barmi jobb. Az beriseg legeslegalja.
2022. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
*emberiseg
2022. jan. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Egyik családot sem tudnám tolerálni, mindkettő a primitív végen helyezkedik el.
2022. jan. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Egyértelműen az A. Ordibálni meg mulatóst hallgatni nem bűn, más problémát nem írtál, maximum én is hangosra veszem az én zenémet. Voltak már ilyenek a szomszédban, túl lehetett élni. Meglátjuk ki unja meg előbb. A neonáci család mellett viszont nem érezném magam biztonságban, pedig sem zsidó, sem cigány nem vagyok. Szerintem meg nácinak lenni az emberiség legalja. De most az összes náci hajlamú le fog pontozni, akik összegyűltek a kérdés alatt. De hogy őszinte legyek, csomó emberkategória van, akik mellett nem laknék. Csak hogy néhányat említsek: kisgyerekes neveletlen család, ahol folyamatosan ordít a kölök, szerelő ember aki egész nap hangos gépekkel dolgozik, ember aki elfoglalja a parkolóhelyemet, túlontúl barátságos ember, olyan aki folyamatosan azt lesi mit csinál a szomszéd stb
2022. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább B, de számít az is, hogy melyik mennyire hangos.


5-re annyit mondanék, hogy pont az a jó, hogy a neonáci családfőt egyszer akár a rendőrség is begyűjtheti, akkor pedig valóban nyugalom lesz otthon. Egy c. családot csupán a zajongásuk miatt soha semmiképpen nem fog nyaggatni a hatóság.

2022. jan. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ez elméletben igaz, de kétlem, hogy Magyarországon tenne bármit is a hatóság azért, mert nácik. Szerintem még akkor sem, ha hitler beszédek üvöltenének egész nap.
2022. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Elköltöznék, ha kell a híd alá is, csak egyik se legyen a szomszédom.
2022. jan. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

A, ha a fizikai épségemre nem jelentenek veszélyt. Most az üvöltözés meg a mulatós mellett el tudok menni, ha muszáj, az maximum csak idegesítő, de a náciktól félek és undorodom is egyben.

(Hű de le leszek most pontozva, lol.)

2022. jan. 11. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyiket se. Roma szomszédaim vannak, teljesen normálisak, de egy alpári cigány család mellett nem szívesen élnék.

A nácikat meg utálom.

2022. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!