Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nő bántalmaz egy...

Ha egy nő bántalmaz egy férfit az utcán az vicces és oké, de ha a férfi visszatámad akkor már ugrani kell?

Figyelt kérdés

Ez egy szociális kísérlet és röhej ami a videó második felében történik. Ti hogyan kezeltétek volna a helyzetet?

[link]

Szerintem ez undorító.



2022. jan. 12. 11:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Nőként mondom, hogy ez a videó k.va gáz...
2022. jan. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Egyik sem vicces.
2022. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem ez teljesen rendben van. :D

Egy nő is tud erőset ütni nyilván, de azért jókora a különbség.

Ha egy férfi üt meg egy nőt az teljesen más. Ha a barátnőm elkezdene engem verni az úton, biztos nem kérnék segítséget és nem is lenne rá szükségem. Az meg a másik, hogy valószínűleg meg is érdemlem akkor. xd

De ha én kezdeném el verni a barátnőmet az azért durva lenne.

Ez így van jól.

2022. jan. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

A hölgy részéről csak lökdösődés volt, nekem kicsit durvábbnak tűnt innen kívülről, hogy a srác földre is vitte egyszer :D

Nőként nekem semmi vicces nem volt ebben hogy taszigálja, cibálja.

Valószínűleg azért nem lép közbe senki, mert azt gondolják, a férfi képes lenne ellene tenni, míg a lányról nem feltételezik feltétlenül ugyanezt.

2022. jan. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Bárki bántalmazása csak a gyogyósoknak vicces.

Aki viccesnek tartja, veresse magát nyomorékká, hogy kiélvezze a viccet.

2022. jan. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#3 Nem semmi hozzáállás. Ezek szerint ha megcsalnád a barátnőd és ő megverne akkor megérdemelted, de fordított esetben már dúrva lenne? Ha ő fizikailag gyengébb az oké, de vannak kondis nők is a világon. :D
2022. jan. 12. 11:46
 7/21 A kérdező kommentje:
#4 A nő is földre vitte egyszer 2:35-nél.
2022. jan. 12. 11:50
 8/21 anonim ***** válasza:
24%

"#3 Nem semmi hozzáállás. Ezek szerint ha megcsalnád a barátnőd és ő megverne akkor megérdemelted, de fordított esetben már dúrva lenne? Ha ő fizikailag gyengébb az oké, de vannak kondis nők is a világon. :D"


Pontosan. A kondis nők pedig még mindig sokkal gyengébbek egy férfinál.

Én egy nagydarab nő vagyok, a férjem vékony, feleakkora mint én, de úgy lenyom, mint a huzat. Egy nő semmit sem tud tenni egy férfi ellen. Ha akkora kan vagy, állj ki olyan ellen, aki minimum olyan erős, mint te. Jaaaa, azt már nem! Ahhoz már gyáva az uraság...Csak gyengébbeket lehet bántalmazni a nagy hősöknek. Nőket, gyerekeket, állatokat...

2022. jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#9 Én nem bántalmazok se nőt, se gyereket, és állatbarát vagyok.
2022. jan. 12. 11:55
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy ez tényleg egy létező jelenség. Bennem él azaz emlék amikor egy nagy amerikai talkshow-ban az 5 nőből álló asztal hangosan röhögve konferálta fel a hírt, hogy egy férfinak alvás közben levágta a párja a péniszét, majd 5 percen át csak röhögtek. Azért mennyire traumatizáló lehet egy ilyet megnézni áldozatként?


Annak tökre van értelme, hogy az erősebbnek nem szabadna bántani a gyengébbet. A probléma ott kezdődik, hogy az emberek nem tudják felfogni, hogy a nők egy része már fizikailag is erősebb a férfiak egy részétől, illetve pszichésen is lehet dominálni valakit.


Múltkor épp sokkolódtam ezen amikor nagyobb társaságban voltam ahol sok óvodáskorú kisgyerek volt. Miután az egyik kislány provokált egy kisfiút (borzalmasan rossz volt mind a kettő), és ez erre agresszívé vált, mindenki egyből mondta kórusban, hogy nem üthet meg egy lányt. Mi van?! Szóval ha az egyik másik fiúval van a konfliktus, akkor megütheti...? Nem azt kellene tanítani nekik, hogy tartózkodjunk az erőszaktól? A lány meg azt tanulta az egészből, hogy provokálhat bárkit, bármivel, őt nem üthetik meg.

2022. jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!