Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nincs kedvem semmihez?

Miért nincs kedvem semmihez?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem semmihez, a napi rutinokhoz, pl a hajamat megcsinalni, csinosan feloltozni, arcomat tisztítani, h ne legyen pattanásos stb.. tavaly az volt a gondom hogy nincsenek barátaim, idén lett milió, észrevettem hogy amúgy nem tudom miért de fiú függő lettem ugymond, mindig kell valaki akiről tudok beszélni aki "tetszik" mindez amúgy szerintem unalomból van. Folyamatosan van valami problémám ha nem a barátok akkor valami más, de mindig valami, állandoan csak abba reménykedek hogy történni fog velem valami, valami jó, izgalmas, szép élmény, de általában soha semmi. Oke ez még csak év eleje, rengeteg dolog történhet még, de akkor is ez igy nagyon nem jó hogy semmihez nincs kedvem, semmit nem akkarok. Sokak szerint szép lány vagyok, jó az alakom is, de én meg minden második lányra féltékeny vagyok, leginkább az arcukra mivelthogy szépek, vagy mondjuk arra hogy husisak, pedig nekem jó az alakom, méghozzá ilyen homokóra féle. Igazából nem értem hogy ez miért van, de nem tudom remélem sok jó dolog fog velem történni idén. Mindenesetre azt érzem hogy nagyon jó lesz ez az év, hiszen sok új barátom lett már most.
2022. jan. 12. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Depresszió okozhat ilyet
2022. jan. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy legszivesebben csak aludnék, meg így kb egész nap zenét hallgatnák..
2022. jan. 12. 13:19
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom igazából, én eddig a depresszióra nem gondoltam volna, tehát nem tudom hogyan de amióta így viselkedek azóta nem veszekszek senkivel, még a szüleimmel se, full nyugis a helyzet, egy valamit vettem még észre talán h magamnak való lettem..
2022. jan. 12. 13:22
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Tini problémák. El fog múlni.
2022. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
El fog múlni ha teszel érte.
2022. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!