Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondanak olyat amit...

Miért mondanak olyat amit úgyse tartanak be? Tegnap azt mondta hogy hívni fog ekkor és ekkor és nem hívott. Miért nem mondja hogy nem akar, meg érteném. Bár már megszoktam mindig csak mondanak valamit amit nem tartanak be, nem kell elhinni.

Figyelt kérdés
2022. jan. 12. 16:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Esküszöm, hogy nem értem...
2022. jan. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%
Bírom az ilyen költői sóhaj jellegű homályos kérdéseket.
2022. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%
Kik nem hívnak fel????? Mi van??
2022. jan. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
tökmindegy ki, legyen az testvér, közeli vagy messzi rokon, szülő, csoporttárs akárki, mond valamit miért nem tartja be?
2022. jan. 12. 18:29
 15/18 anonim ***** válasza:
76%
Kérdezd meg tölük!
2022. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
84%
Mert nem érdekled.
2022. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
76%

Mert nincs kedve hozzá, meggondolta magát. Téged én sem hívnálak. Aki így nyavajog egy ilyen hülyeség miatt, az egy tiszta szerethiányos csimpaszkodó majom. Ha meg hívnának másból sem állna ki a beszélgetés, csak hogy valami miatt nyekeregsz.

Én is megszoktam ígérni, hogy "na sziasztok, majd átjövünk a héten valamikor". Aztán 3 hét lesz belőle. Csak normális emberek ilyenkor nem járnak gyakorira, hogy "de hát megígérték?!?!". Simán túl kell rajta lendülni. EZ csak amolyan "majd látjuk egymást" mondat.

2022. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
83%

14., Kérdező!!! Akkor miért nem írod fő kérdésedben, hogy elméleti a kérdésed?


Nem mindegy, hogy anyu-apu nem hív, vagy a harmadik unokatesód. Kérdés szempontjából nagyon nem.

Nem értem, miért kell rébuszokban kérdést kiírni. Miért nem lehet világosan megfogalmazni?

2022. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!