Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A k-európai félbarbár simliske...

A k-európai félbarbár simliskedő teniszezőnek Ausztrália most megmutatta, hogy működik egy demokrácia? Mint a fosos macskát vágták ki?

Figyelt kérdés

Djokovic vesztett: kiutasítják Ausztráliából


[link]


azt hitte a "szentem" ez is K-Európa, ahol kapcsolatokkal meg seggnyalással minden megoldható. Hát nem.

Kib***-ták. Nagyon helyes.


2022. jan. 16. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de úgy sejtem az emberek a világ minden táján undorítóak, az erőszakosak, a másokat letaposók maradnak életben és jutnak csúcsra.
2022. jan. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Én is örülök neki, hogy kivágták. Az már más dolog, hogy rendkívül túlzó az ausztrál szabályozás (3 oltás után mondom ezt, úgyhogy nem kell laposföldhívőnek titulálni, köszi). Egyszerűen pofára esett, nem gondolta volna, hogy amit a Balkánon lehet, azt egy rendes országban nem. De ne legyenek illúzióid, semmi ilyet nem tanult az esetből, ő lett az áldozat, akivel elbántak a csúnya hatóságok.
2022. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Fegyencteleptől mit vársz? Se ki, se be senkinek. Teljesen demokratikus egy telep: [link]
2022. jan. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem közép-európai, hanem balkáni. Szerb.
2022. jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Érdekes, a legszigorúbb lezàrás idején, amikor Ausztrália a saját állampolgárait nem engedte hazatérni külföldrõl, Hollywoodi celebek szabadon karantén nélkül beutazhattak forgatni. Akkor hol volt a nagy demokráciád?
2022. jan. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Úgy kell neki, megtanulta a csaló kapcsolatokkal üzérkedő nagypofájú senki, hogy ki is ő valójában. egy senki.
2022. jan. 16. 14:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Jólvan vedd be a gyógyszered méregzsák, nehogy agyvérzést kapj.
2022. jan. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jó, azért teljesen felesleges itt arcoskodni, kedves kérdező.

Djokovic ezt megérdemelte, nem felelt meg a szabálynak, ki kell vágni, pofára esett, így járt.

Ettől függetlenül nem egy senki, korunk egyik legjobb teniszezője, te meg el sem találnád a teniszlabdát. Úgyhogy csak lassan a testtel.

2022. jan. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem azt mutatták meg, hogy működik egy demokrácia - ennek ahhoz nem sok köze van, az adott állam szuverenitásához annál inkább - hanem azt, hogy egy normális állam igenis következetesen érvényt szerez az érvényes normáknak, attól függetlenül, hogy Horváth III Jánosról vagy a Gyevi bíróról van szó. Legyünk őszinték, k-európai meg balkáni viszonylatban ez nem éppen megszokott.

Szerintem jól tették, hogy így jártak el, ha nem ezt teszik, pont a saját állampolgárai előtt hiteltelenítik magukat az ausztrál hatóságok. Az merőben más, hogy mennyire tartom épeszűnek az ottani szabályozást, abba most nem mennék bele.

2022. jan. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es szebben leírta az én véleményem, ez így igaz.
2022. jan. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!