Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire volt nehéz nektek...

Mennyire volt nehéz nektek "új" életet kezdeni?

Figyelt kérdés

Megszűnt az állásom, és nagyon elbizonytaladodtam az életemmel és magammal kapcsolatban.


Tartja a mondás, hogy minden okkal történik... Utáltam a munkámat és nehezen léptem volna meg ha nem így alakult volna, de most így fogalmam sincs mihez kezdjek. Vannak elképzeléseim, hogy elköltözzek egy új környezetbe, kipróbáljam magam és általa fejlődjek átlépve határaimat. De így nagyon nehéz, hogy a szüleim nem hisznek bennem, nem támogatnak.

Igazából az ő megerősítésükre lenne szükségem.

A barátaim mellettem állnak és támogatnak ami nagyon jó érzés de mégis a szüleimtőn várom ezt el.


Egy ideje nem érzem jól magam, nem vagyok boldog és nagyon szeretnék rajta változtatni de frusztrációval tölt el.

Félek attól is mi lesz ha kudarcot vallok.


25l



2022. jan. 16. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Jön a tavasz sok lehetőséggel hamarosan, kár ezen filoznód majd lesz valami..
2022. jan. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Örülj higy még szűnt mert magadtól nem biztos hogy el jöttél volna. Így lehetőséget kaptál az újrakezdésre. Valositsd meg az elképzeléseiket, legalábbis próbáld meg. Tudod milyen sokan visszamennének az időben hogy ezt megtegyék. Szüleidé nem biztos higy még tudod győzni de ez ne tántorítson el.

Ha jól érzed magad nem lesz nehéz az újdonság. Az is segít hogy egy cél lebeg előtted, úgy könnyebb venni az akadályokat.

2022. jan. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs az elírásokért
2022. jan. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Senior Séf ***** válasza:
100%

Nagyon igaz, hogy minden rosszban van valami jó. Vagy; amikor becsukódik egy ajtó, kinyílik egy másik.

Én négyszer kezdtem elölről, (utoljára 50 évesen) és noha akkor per pillanat tele volt a gatya, utólag mindig boldogsággal töltött el, hogy lám, erre is képes vagyok/voltam.

2022. jan. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"De így nagyon nehéz, hogy a szüleim nem hisznek bennem, nem támogatnak.

Igazából az ő megerősítésükre lenne szükségem.

A barátaim mellettem állnak és támogatnak ami nagyon jó érzés de mégis a szüleimtőn várom ezt el.

Egy ideje nem érzem jól magam, nem vagyok boldog és nagyon szeretnék rajta változtatni de frusztrációval tölt el.

Félek attól is mi lesz ha kudarcot vallok."


Mondd ezt el nekik is.

2022. jan. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Senior Séf ***** válasza:
47%

"De így nagyon nehéz, hogy a szüleim nem hisznek bennem, nem támogatnak.


Igazából az ő megerősítésükre lenne szükségem."

Fogalmazz másképp!

"De így nagyon nehéz, hogy a szüleim nem hisznek bennem, mert az ő megerősítésükre lenne szükségem, hogy megmozduljak."

Nos, aranyapám, a szüleid akkor fogak bízni benned, ha látják azt, hogy az ő közreműködésük nélkül is meg tudsz oldani valamit.

2022. jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
36%

*Nos, aranyapám,

Elnézést a figyelmetlenségemért. Most látom, hogy lány vagy. Akkor viszont:

Nos, bogaram,

2022. jan. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Shaddark ***** válasza:
79%

Lehet, a szüleid is voltak/vannak olyan élethelyzetben, amikor arra vágytak hogy változtassanak mert nem érezték/érzik jól magukat benne.

De gyávák megtenni, és ezért természetes, ha próbálnak vissza fogni.

Ez ilyen "alap" tulajdonság az embereknél.

Nézd el nekik, ez ilyen.

- Viszont hinni kell magadban - ez fontos.

Ha valami megszűnik az azért van, mert kaptál egy új, sokkal jobb lehetőséget. Csak meg kell találnod.

Én 400 km.-re költöztem a szülő városomtól, kicsit izgultam anno, de érdekes volt, minden új, minden más. Igazából élveztem. Persze hiányoztak a családtagok és a régi barátok, haverok.

De nem bántam meg, jó döntés volt anno. Jó életem van, szeretem :)

2022. febr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jó néhányszor kellett új életet kezdenem. Volt amikor könnyen ment volt amikor nehezebb volt. Attól függ, hogy mennyire volt kényelmes az a zóna amiből ki kellett szakadni. Volt amikor egy Shakespeare i mondatba kapaszkodtam ami így szólt "A tett halála az okoskodás."

Most éppen megint új élet kezdés ében vagyok benne könyékig és élvezem. 60/f

2022. febr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!