Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha Megan Fox nem így öltözködn...

Ha Megan Fox nem így öltözködne/élne simán el sétálnál mellette az utcán?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag az összes képén egy mocskos k..ának öltözik, még az is csoda hogy van rajta valami ruha :D (ne értsetek félre tényleg vonzó nő külsőre) de ez a stílus nekem nagyon nem tetszik...játsza ezt a tini k.va szerepét, pedig már nem az, tudom ez Hollywood ott mindent szabad, de konkrétan azt is posztolja hol dugták meg utoljára.


Egyébként meg szerintem ha nem lennének ezek a drága ruhák, fényűzés az életében akkor egy teljesen átlag nőnek mondanám, és alapból is ha megyek az utcán kapásból találok nála szebbet, és szerintem színészként is valami förtelmes.

Persze ez csak az én véleményem...ti mit gondoltok erről? 29f


2022. jan. 19. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Én így is elsétálnék mellette. Nekem nem jön be a stílusa, és a testalkata sem. Túl gebe nekem.


Persze valószínűleg ő is ugyanígy vélekedne rólam.

2022. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
85%

Tippelek!


Eddig rá verted, de rájöttél, hogy sosem lesz meg, így most itt puffogsz.


Igaz? >:)

2022. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem ruhától függetlenül szép nő, valószínűleg megnézném azért ha nem bambulnék éppen. De bevallom, többnyire bambulok és nem érzékelek úgy embereket magam körül az utcán.
2022. jan. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Miért nem tudtok normálisak lenni?😑

Férfi kajak nem tud véleményt mondani egy nőről, ami ne ennek a 3 kategóriának az egyike lenne

- ocsmány, értektelen

- b..szható, kefélném

- haszontalan büdös k..rva


Fejlodjon már tovább az agyatok.

2022. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%

4-es!


De ha egyszer tényleg ez a 3 kategória van!

2022. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tényleg egy hülye k..va :D de ettől függetlenül szerintem is jól néz ki, bár elég vékony az biztos. De amikor valaki olyan képet rak ki magáról hogy épp hogy nem látszik a puncija (ha jobban megnézed instán látszik is) akkor miképp lehet róla vélekedni?
2022. jan. 19. 21:35
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Gebe??

Van melle, van segge, mégsem egy tehén. De már a 70 kg feletti az se jó, mert az meg kövér. Hát akkor mi a f.sz kell?

Ezért nincs nőtök. De nem is baj!

2022. jan. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a nő függetlenü attól hogy hogyan öltözik és hogyan viselkedik gyönyörű...lehet rá mondani azt hogy gebe vagy azt is h k.va, de nézd már meg légszives egy átlag ember arcát és az övét.... még egy nagyon szép lánynál is sokkal szebb...tökéletes arca van...tudom tudom ízlések és pofonok.. de a tények az tények.
2022. márc. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
azok
2022. márc. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!