Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak. Melyik csaj...

Fiúk/Férfiak. Melyik csaj szebb, vonzóbb szerintetek. Megan Fox vagy Rosie Huntington Whiteley?

Figyelt kérdés
Mind 2 a tramsformersben volt.Én nem tudnék dönteni, hihetelen gyönyörűek.Teszek képet is ha valaki nem tudjak kik ők.

2017. nov. 15. 21:06
 1/9 A kérdező kommentje:
2017. nov. 15. 21:07
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]


És Rosie

2017. nov. 15. 21:09
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Tök semmilyenek. Az a szögletes állkapocs meg pfejj.

A modell szakmában sok az ilyen átlagos arckarakter. (fotós ismerősömmel ezt beszéltük)

Ő pasas én meg nő vagyok, de egyet értünk...kivéve egy valamiben:

"lefotózhatlak?/leszel a modellem?"

Válaszom már 2 éve: Nem, utálom a kamerát.


Csak közvetítek, meg ha kell nekem modell+kép a ruháimhoz, akkor ott vannak.


Sok pasi sztárt is "jóképűnek" mondanak, aztán olyan szögletes fejük van, állkapcsuk meg markoló gép...

2017. nov. 17. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megan Foxnak tökéletes ovális alakú arca van, egyáltalán nem szögletes!a másiké már picit szögletesebb, de szerintem pont attól szép!Nekem ez a ket arcforma a legszebb, nem a kerek, főleg nem a szívecske alakú.
2017. nov. 17. 09:43
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Egyértelműen Rosie. Szeretem a kocka fejű embereket, meg neki a kisugárzása is sokkal kifinomultabb mint Megan Foxnak. Arról a nőről az olcsó szó jut eszembe.
2017. nov. 19. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Megan Fox. A tekintetében van valami titokzatos és a mosolya is gyönyörű. Nekem bejönnek a barnább bőrű, zöld szemű lányok.
2018. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

[link]


Fiatalon még kinézett valahogy, olyannak kellett volna maradnia.

2019. ápr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kockafejű Rosie sose tetszett, úgyhogy maradok Megan Foxnál <3
2021. szept. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

Nekem is tetszik a kockafej, de Rosie nem igazán. Olyan közönséges az a paplan szája, pedig tudom, hogy nem mű, mégsem tetszik. Megan viszont egy csodaszép nő.

Viszont aki szerint ezek átlagos arckarakterek, az vagy nagyon irigy, vagy fehér bottal kéne járnia. Plusz a modellvilágban épp hogy átlagtól nagyon eltérő karakterek vannak.

2021. dec. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!