Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfi luxusprostival...

Egy férfi luxusprostival hogyhogy nem élvezi a szexet???

Figyelt kérdés

Egy haverom mondta hogy ő hiába szexel bármilyen tökéletes testű, arcú, nagyon kedves, odaadó stb. akár luxus prostival, hiába csinál meg neki bármit, azt mondja neki ez soha nem esik jól!!!!


Kérdeztem hogy úgy érti nem élvez el, de mondja igen, de hogy ő "mentálisan és érzelmileg" nem élvezi és mikor vége akkor még idegileg, érzelmileg kellemetlen érzés is neki.


Mondta hogy ő többet nem is megy, ennek így értelme nincs.


Hát én nem tudom mi a franc baja van, olyan top nők voltak azok.



2022. jan. 20. 19:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A luxusprostinál a kinézetet és a státuszt fizeted meg, az élményt esetleg elvárhatod.
2022. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azért aki visszahúzódóbb és könnyen talál barátnőt, az nem is élvezi ezt a szolgáltatást. Szép-szép a nő, de tegnap is 5 pasinak szép volt, meg utána is.

Semmi érzelemmel ez nekem se menne.



Viszont hallottam olyat, hogy egy random srác elment egy ilyen luxusprostihoz egy órára és az volt élete legjobb aktusa az elmondása szerint. Az más kérdés, hogy fél évig spórolt a 300 igen háromszáz ezer forintra amibe az az egy óra került.

2022. márc. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!