Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 2022.01.01-től hogyan telnek...

2022.01.01-től hogyan telnek a napjaid? Mik a céljaid ebben az évben?

Figyelt kérdés

Mi benne a pozitív és nagatív?

Ha szét kellene bontani a céljaidat 12 hónapra hogyan tennéd? (minden hónapban legalább egy kisebb, közepes, és nagyobb cél)


Mi motivált eddig?


Mi motivál jelenleg?


Hogy érzed magadat?


Mire szoktál mostanában gondolni?


Hány éves vagy?



2022. jan. 21. 04:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

2022.

Tervek, beilleszkedni az új munkahelyemen. Nyelvtanulás, az otthonunk tovább szépítése. Menthális egészségem rendbetétele, gyakorolni a "leszarom " érzést :) egyenlőre kezdő szinten. ( Nem foglalkozni lényegtelen dolgokkal, szituációkkal, emberekkel )

A jó idő közeledtével minél több helyre eljutni, és élményt gyűjteni.

2022. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mi benne a pozitív és negatív?


Pozitív az, hogy nagyon felpörögtek a szakmai lehetőségeim. A negatívum szintén ehhez kapcsolódik, mivel sokszor vagyok miatta alváshiányos, nem eszek rendesen a nagy kapkodás miatt, gyakran billegek a kiégés és a tettvágy között.


Ha szét kellene bontani a céljaidat 12 hónapra hogyan tennéd? (minden hónapban legalább egy kisebb, közepes, és nagyobb cél)


Így tervezem alapvetően a céljaimat, viszont sokszor előfordul, hogy egy-egy projekt hosszabb időintervallumra is kirúg, így megpróbálom ezeket rugalmasan intézni, hogy ne a kisebb sikerélményektől függjön csak a motivációm.


Mi motivált eddig?


Őszintén megvallva a kisebbségi komplexus, hogy megmutassam az exemnek, miket tudok elérni egyedül.


Mi motivál jelenleg?


Ez átfordult abba hónapok alatt, hogy presztízsből, a saját szakmai fejlődésemért csinálom. Kicsit bagatell cél, de az hajt, hogy minél sokszínűbb önéletrajzot tehessek majd le az asztalra a későbbiekben, amikor már nem tanulok. Ezenfelül az is, hogy a saját szakterületemen kívüli dolgokat is megtapasztalhassak, most épp a marketinges/eü./üzleti területeken próbálkozom.


Hogy érzed magadat?


Elég változó. Sokszor vagyok fáradt, amikor nem tudok mit kezdeni magammal és csak nyűglődöm. (Ez látszik a válaszaimon is.) Viszont motivál, hogy ennyi projektem fut egyszerre. (A napokban többet is pozitívan bíráltak el.)


Mire szoktál mostanában gondolni?


Arra, hogy évek munkája mostanában fog beérni és sokkal több mindennel tudok zsonglőrködni, mint azt korábban hittem volna.


Hány éves vagy?


21 vagyok.

2022. febr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!