Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 2022.01.01-től hogyan telnek...

2022.01.01-től hogyan telnek a napjaid? Mik a céljaid ebben az évben?

Figyelt kérdés

Mi benne a pozitív és nagatív?

Ha szét kellene bontani a céljaidat 12 hónapra hogyan tennéd? (minden hónapban legalább egy kisebb, közepes, és nagyobb cél)


Mi motivált eddig?


Mi motivál jelenleg?


Hogy érzed magadat?


Mire szoktál mostanában gondolni?


Hány éves vagy?



2022. jan. 21. 04:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
A napjaim jelentős része munkával telik. Szeretnék ebben az évben több időt fordítani magamra, mert korábbi tapasztalatokra építkezve, hiába munkamániás valaki, nem lesz több mások szemében, emellett egyéb negatív tényezői is lehetnek a dolognak.Párkapcsolati téren voltak elképzeléseim, bár hiába működhetne egy kapcsolat, bizonytalan alapokra nem lehet helyezni semmit. Ragaszkodik az exéhez, nem kellesz neki eléggé, a környezetedben másnak is fájna a foga rá, befolyásolja a környezete stb. Nem lehet tervezni előre semmit. A célok érdekében, legjobb dolgok akkor történnek az emberrel, mikor nem akar befolyásolni semmit. (30/N)
2022. jan. 21. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Semmi célom. Nem tudom elérni az álmaimat,rájöttem. Csak vagyok. Nem érdekel semmi.
2022. jan. 21. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
Miert mik az álmaid? Ha nyerni akarsz a lotton hát az tenyleg irreális
2022. jan. 21. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Eddig, amiket beterveztem, nem jött össze. Nagyonn nem úgy alakul semmi sem. Viszont vannak dolgok, amik engem zavartak, jeleztem az illetékesek felé, akik f*tak lépni, de most, legalább van, aki ugyanúgy észrevette, hogy gondok vannak, és talán mellém áll.

Olyan, mintha egy mocsárban élnék, ahonnan nincs kimenekülési lehetőség.

2022. jan. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%

Telnek, ahogy eddig, az egyetlen különbség, hogy sok idő után újra elkezdtem tanulni egy idegen nyelvet. A célom eljutni abba az országba idén, ahová már régóta vágyok - kiforrja magát, az is lehet, hogy csak egy odajegyet veszek.


Pozitív és negatív egyben, hogy elküldtek egy hét szabira, mert kevés a meló. Pozitív, mert legalább pihenek a karácsonyi hajtás után, és negatív, mert így odavan 3 nap szabadságom az amúgy is kevésből.


Nem tudom szétbontani, mert egyetlen célom van: a Kaukázus látványára ébredni. Ez az, ami motivált és motivál jelenleg is.


Különösebben nem gondolok semmire, nincs olyan, amin "rágódnék". Egyelőre jól érzem magam, kiiktattam pár negatív tényezőt (szokást és személyeket egyaránt) az életemből, de ez nem az új év érdeme, már tavaly elkezdtem véghezvinni.


30F

2022. jan. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1. Mi motivált eddig? - Kb semmi, de adtam 1 utolsó löketet a suliba most az új évvel együtt.


2. Jobb ösztöndíj xd.


3. Fáradtan de így reggel nem meglepő.


4. 21

2022. jan. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Megtalálni olyan embereket, akikkel minél nagyobb szerelem / barátság alakulhat ki. Összeköltözni a legjobb barátommal.

Ennyi.

2022. jan. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

Nagyon irritál a kérdés feltevés, de megpróbalok válaszolni.


Jól tepnek, kezdek beleszolni az új munkahelybe. Minden problémája ellenére tetszik is.


Tanulási, sportolási, megtakarítási céljaim vannak.


Pozitív, hogy lelkesítő céljaim vannal, megatív nincs benne, miért lenne?


> Ha szét kellene bontani a céljaidat 12 hónapra hogyan tennéd? (minden hónapban legalább egy kisebb, közepes, és nagyobb cél)


Bocs, de nem... tanárnő.


Eddig lb. semmi nem motivalt, most az új munkahely nyigodalmat hozhat az életembe. Emellett könnyebb az élet.


Jól érzem magam.


Arra gondolok, hogy ha minden jól alakul, akkor végre elégedett lehetek magammal.


30

2022. jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Egyelőre a túlélés a cél. Eddig összejött.
2022. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

2022.01.01-től hogyan telnek a napjaid?

A hónap kb. fele maratoni tanulással telt, meg vizsgákkal, azóta pihenéssel, olvasással, sorozatnézéssel, nyelvtanulással, meg itthoni teendőkkel.


Mi benne a pozitív és negatív?

+ jól sikerült vizsgák

+ a mostani félévem átlaga lett eddig a legjobb

+ kezdek kimászni a gödörből, amibe tavaly kerültem

- 2 problémás lakó költözött a környékre és kicsit megkeserítik a mindennapokat

- összecsaptak a fejem fölött a hullámok az utóbbi napokban, így kicsit negatívabb volt a lelkivilágom


Ha szét kellene bontani a céljaidat 12 hónapra hogyan tennéd? (minden hónapban legalább egy kisebb, közepes, és nagyobb cél)

Ilyen sok és részletes célom még nincsen. Szeretnék végre a tavalyi mentális nyavalyáktól megszabadulni (már dolgozom rajta egy ideje és van pozitív változás), tartani a jó átlagom, közben pedig aktívan keresni valamilyen jó gyakorlati helyet. És többet foglalkozni a nyelvtanulással, beépítettem már a napi rutinomba, de kevésnek érzem.


Mi motivált eddig, jelenleg?

Ösztöndíj, sikerélmény, valamint, hogy végre stabil tudásom legyen az általam tanult nyelvekben.


Hogy érzed magadat?

Tavalyhoz képest határozottan jobban, de még nem merném teljes vállszélességgel azt mondani, hogy jól.


Mire szoktál mostanában gondolni?

Egyetemmel, jövővel kapcsolatos dolgokra és a fentebb is említett céljaimra.


Hány éves vagy?

21

2022. jan. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!