Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy néz ki az, akitől a...

Hogy néz ki az, akitől a leginkább remélhető, hogy ad pénzt a szegény rászorulónak a villamos- vagy buszmegállóban? Akit leginkább érdemes megszólítani?

Figyelt kérdés

2022. jan. 22. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kifogástalanul vasalt legújabb márkás öltöny van rajta, csuklóján Rolex-el, nyakán vastag fux-al, szemén drága napszemcsi.
2022. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Denta ***** válasza:
62%
Kérdező anyád tudja hogy kéregetsz? Jobb esetben senki nem fog segíteni, Olaszországban, Romániában konkrétan családok foglalkoznak azzal hogy kéregetnek, a kérdésedben említett helyeken hiába lenne más lehetőségük. Honnan tudhatjuk hogy nem erre használnád a válaszokat?
2022. jan. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
létminimumon élő, alacsony képesítésű emberektől remélhető egy kis pénz. Öltönyös, trendi emberektől sokat ne remélj.
2022. jan. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Konfliktus kerülő szorongó emberek, akik úsznak az árral és reflex szerűen veszik elő a pénztárcájukat, hogy megszabaduljanak tőled.


Utána meg órákat tanakodnak rajta és szoronganak, hogy "biztos jó ötlet volt pénzt adni?".


Határozott, extroveltált személyiségek nem fognak pénzt adni csak ha 100%ban elhiszik, hogy tényleges jó okod van a kérésre és megsajnálnak, de erre kevés az esély.

2022. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten unjak az emberek a rizsat meg a berkoldusokat es nem szoktak adni 😅😅😅
2022. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
100%
4-nek igaza van. Attól tarhálnak, aki félénkebbnek és konfliktuskerülőbbnek tűnik, mert az inkább ad, csak hagyják békén. Érdekes, hogy engem is mindig akkor találtak be, amikor diákmelóból mentem hazafelé, smink nélkül, nem a legjobb ruháimban, láthatóan fáradtan az éjszakázástól. Mióta rendesen dolgozom és úgy nézek ki, mint egy szabadnapos vámpír, egyetlen egyszer sem tarháltak le pénzzel, cigivel is csak párszor.
2022. jan. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kifogástalanul vasalt legújabb márkás öltöny van rajta, csuklóján Rolex-el, nyakán vastag fux-al, szemén drága napszemcsi.


Gondolod, hogy ezek az emberek a busz és villamosmegállókban ácsorognak?🤣


Pesten egész bandák szakosodtak a kéregetésre. A 4-6-os villamoson pl. laktózmentes tejre tarhálnak 190 Ft-ot, mindig ugyanez a szöveg más-más fickóktól. Vagy tangóharmonikázva járkálnak nému baksis reményében.

Van arca némelyiknek életerős, fiatal férfiként, viszonylag jól öltözötten cigit, pénzt kéregetni.

Olyan is van, aki gyógyszertári recepttel a kezében kéreget, hogy nem tudja a gyógyszert kiváltani. Ennek először én is bedőltem, mikor Pestre kerültem. Adtam pénzt, a pár méterre rajtam röhögő munkások világosítottak fel, hogy ez csak egy csaló volt, naponta kéreget.

Olyan is előfordult, hogy fagyira akarta meghívatni magát a fiatal srác, mondván, nincs pénze, most jött ki a sittről.

Szóval kérdező, Pesten ne nagyon próbálkozz, mert az embereknek tele van veletek a t.ke.

2022. jan. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!