Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ekkora tahók az alsósok?

Miért ekkora tahók az alsósok?

Figyelt kérdés

2.-3.-4.-sek

Amikor megyek haza pár alsós kiscsávó lek'rvázta az egyik lány osztálytársukat.

Én szóltam nekik hogy legyenek kultúráltabbak, hagyják békén

Régebben is így viselkedtek a gyerekek?

Én nem emlékszem, hogy 7 éve így beszéltünk volna egymással 2.ban



2022. jan. 22. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Egy tockost letúrhattál volna nekik. :))))

Bár vszleg fingjuk sincs, hogy mit beszélnek. Avagy fogalmuk sincs a szó jelentéséről.

2022. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én is észrevettem azt a jelenséget amiről te beszélsz. Szerintem azáltal hogy így beszélnek menőnek vagy nagyobbnak akarnak tűnni, pedig ez elég szomorú. Én (és a környezetem) se beszéltünk így alsós korunkban. De jó hogy legalább ha más nem, te odaszóltál nekik hogy legyenek kulturáltabbak.
2022. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig is ilyenek voltak.
2022. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak kultúrák, ahol így beszélnek a gyerekek. Én egyszer egy proli környék ovija mellett haladva hallottam egyszer ezt szó szerint: “Sz0pd ki anyádból, amit apád éjjel belevert” ez kb 2005-ben lehetett, szóval nem új jelenség. A gyerekek mindent eltanulnak a szüleiktől, az ilyen beszédet főleg. A mocskosszájú szülő meg nem fog rászólni a gyerekre, ha te rászólsz, kiröhög, mert otthon ugye nincs nevelve. Inkább a megbántott gyereket kell vigasztalni, neki jól eshet, a neveletlen kis hülyével ne foglalkozz, felesleges. Pont azért csinálja, mert figyelmet akar.
2022. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!