Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon az emberek hiszékenyek...

Vajon az emberek hiszékenyek vagy csak unatkoznak?

Figyelt kérdés

Miért van, hogy poénból feldobok egy kérdést itt a gyakorin és képesek az emberek egész nap válaszolgatni, akár még egymással össze is veszni? Továbbá az a meglátásom, hogy ezt többen is teszik, ráadásul feltűnően ostoba, provokatív kérdésekkel.

Az emberek ennyire hiszékenyek vagy csak unatkoznak?


2022. jan. 27. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
És te miért szemeteled tele az oldalt kamukérdésekkel?
2022. jan. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A provokatív trollkérdések sokszor valós jelenségen alapulnak. Pl. kiírnak egy kamukérdést amiben állatkínzás van, az emberek nagyrésze szerintem érzi, hogy a kérdés kamu, de a jelenség valós, napi szinten történnek a valóságban is hasonlók, és ez bizony joggal cseszi fel az emberek agyát. (Az állatkínzás helyett tetszés szerint helyettesíts be akármit.)

Én inkább azt nem értem, miért jó provokálni másokat...

2022. jan. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészük inkább naív, és mindenáron segíteni szeretne. Később pedig foggal-körömmel védi a kérdezőt, mert nem akar szembesülni azzal, hogy becsapták.

Vannak, akik tényleg unatkoznak, és ha nagy az egyet értés, csak a vita kedvéért bedobnak valami ellentétes véleményt.

2022. jan. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pár napja foglalkoztatott egy dolog és azt kérdeztem meg. Akkor körülnéztem itt mi is ez tulajdonképpen és azóta látom mennyi kamu kérdés van reggeltől éjszakáig. Vagy nem látják ezt az emberek vagy nagyon hiszékenyek,esetleg belemennek a játékba!
2022. jan. 27. 10:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Te unatkozol
2022. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!