Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Unatkozó és irigy emberként...

Unatkozó és irigy emberként mit kezdjek magammal? Boldog vagyok ,de sose lelem semmi másba az örömömet mint az evésbe és a kávé meg a bor ivásba, tévézésbe.

Figyelt kérdés
Amit szeretnék azt nem szabad mert nem engedik a szüleim amit meg nem szeretnék arra mindenki rá akar erőltetni. Mitévő legyek? Már elegem van mindenből!

2022. jan. 27. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szóval nem emgedik a szüleid, hogy azzal foglalkozz, amivel akarsz, de hagynak kávét és bort inni?


Hány éves is vagy?

2022. jan. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok.
2022. jan. 27. 11:28
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Próbáltad már állon verni valamelyiket?
2022. jan. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudom nehezen hihető ,de nem engednek igazán élni...

Iszom a napi 4-5 kávét mert a kávét engedik de bulizni cigizni tetkót pc-t csináltatni nem engednek.

2022. jan. 27. 11:29
 5/7 A kérdező kommentje:
6/nem
2022. jan. 27. 11:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hihető nehezen, vannak szülők, akik ránőnek a gyerek fejére és azt gondolják a gyereknek csak kötelességei vannak, szabadideje nincs.


Hozzáteszem a dohányzást én se engednék, neked fogalmad jincs arról, hogy életed utolsó harmadában mennyire gusztustalanul rossz életminőséget érsz el vele, és addigra késő lesz lerakni.

2022. jan. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
96%
Akkor verd állon magadat hátha kijózanodsz.
2022. jan. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!