Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan furcsa, hogy...

Miért olyan furcsa, hogy nincs semmi káros szenvedélyem?

Figyelt kérdés

Nem dohányzom, iszok alkoholt, cukros üdítőket, de még kávét sem.

Pl. vendégségben ha meg is kínálnak max egy pohár vizet, vagy gyümölcslevet fogyasztok. Ilyenkor gyakran furcsán néznek rám.


Nem vagyok ártatlan 😄 gimis korszakban volt pár tucat k o -s hétvége, dohányoztam is nem keveset, de mióta elkezdtem foglalkozni az edzéssel kb 5 éve azóta minden ilyen káros hóbortot elhagytam.



2022. jan. 14. 18:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
gyakorikérdések használata felfogható káros szenvedélynek
2022. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem csak ezek a dolgok lehetnek karos hobortok
2022. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hm. Nem dohányzom, nem kávézom és nem iszom. De nincs az a pénz amit ne tudnék elkölteni motorra/motorozásra és küzdősport felszerelésre. Jól teszed ha edzel.
2022. jan. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsa.
2022. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez Mo.-n ma már ritka tulajdonság.
2022. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Férjem rokonai 7 év alatt se tudták feldolgozni, hogy se cigi, se pálinka, se kávé, de még vízből is csak mentes (nem szeretem a szénsavas) . Olyan pofavágások vannak, hogy ihaj.
2022. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert furcsa is, sőt én azt mondom hogy egy Embernek!! kell valami szenvedély ahhoz, hogy jobban teljenek a szürke hétköznapok.
2022. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól teszed. Szenvedélynek ott van a sport.
2022. ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak itt fura ez nekem meg az hogy, valakinek van utána meg a korházba bohockodik éveket.
2022. ápr. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is így vagyok. A futáson meg az internetezésen kívül nincsen semmi olyan szokásom, amit függőségnek lehetne nevezni, ez a kettő dolog viszont nem káros. Soha nem fogyasztok alkoholt és koffeint, csak párszor kíváncsiságból megkóstoltam, a dohányzást pedig egyszer sem próbáltam ki.

Azért furcsa ez a többi ember számára, mert ők nem ilyenek. A többségtől valamiben különböző emberekre pedig sajnos furcsán szoktak nézni. Nem kell velük foglalkozni.

2022. máj. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!