Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem bíznak bennem az...

Miért nem bíznak bennem az emberek ?

Figyelt kérdés
Rendkívül bosszantó, hogy egy srác se bízik bennem. Eddig egyetlen egy srácot se csaptam be. Soha nem használtam ki őket, meg semmi ilyesmi, de valamiért mindig olyan embereket fogok ki akik önbizalomhiányossak vagy nem engednek közel magukhoz. Tudjátok már nagyon kezdem unni ezt. Mindig én ápoljam a lelküket. Már unom.

2022. jan. 30. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Mennyire bízol saját magadban? Mennyire vagy önbizalomhiányos? Valami miatt mindig őket vonzod benne és ennek az okát pedig csak te magad tudod. Nézz saját magadba, a válasz ott van legbelül.
2022. jan. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Ugyan ez a helyzet csak srácként. Én úgy vettem észre amikor ápolgatod a lelküket akkor nagyon kevés emberben van az a gondolat, hogy ő segíteni szeretne nekem, annyira elfoglalja őket a saját problémájuk, hogy nem veszik észre a jó dolgokat, mint pl hogy te ott vagy neki. Legtöbbször nem kérnek tanácsot és ha kéretlenül adsz akkor nem fogadják meg hiába mondod, hogy ilyesmi veled is megtörtént. Csak meghallgatni tudod őket, de az csak enyhíti a problémájukat, nem megoldja. Különben is sok idő kell a bizalom ki alakulásához.


Tudom mit érzel. Nyáron én is úgy 15 emberen próbáltam segíteni akiknek kisebb nagyobb problémájuk volt. Volt köztük egy csaj, hónapokig beszéltünk elmondta én vagyok az egyetlen akiben megbízik meg milyen fontos vagyok aztán véletlenül találkoztunk és a nevemet se tudta.


Talán a legjobb amit tehetsz, hogy elfogadod és nem leszel naív, nem ér akkora csalódás. Aki pedig tényleg olyan vele kell pár év mire tényleg kialakul.

2022. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos mindenkit baszott mar at olyan akirol sose gondolta vna. Senkibe se lehet igazan bizni.. Te meg valszeg oket vonzod be. Biztos problemad van magaddal, onbizalom hianyos vagy es a lelki serulteket konyebb "felszedni" csak hat az ilyen kamu potlek kapcs
2022. jan. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!