Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerencsejátėkfűggő vagyok,...

Szerencsejátėkfűggő vagyok, mit tegyek hogy leszokjak?

Figyelt kérdés
Már annyit buktam hogy élni sincs kedvem. Rájöttem mindig a bank nyer. Ha nyerek is pár nap és mindent visszabukok triplán. Annyiszor nyertem és azt mondtam tobbet nem fogadokk nagy téttel de mégis megtörtént. Olvastam annyi ember életét tonkretette a szerencsejáték, és ezzel senki nem foglalkozik
2022. jan. 31. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Fogadjunk, hogy nem sikerül leszoknod! :)
2022. jan. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A függőséget valami másba kezdd el ávezetni. Pl honfoglalózz vagy Molyon tevékenkedj!
2022. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Terápia
2022. jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csinálj valami extrémebb sportot. Gépen, mobilon lootboxos/gacha játékokat is került.
2022. jan. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
#3as vagyok, nyílván, a függőséget nem terápiával kezeljük 😆
2022. jan. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérj segítséget. Ezt egyedül nem nagyon lehet megoldani, mert annyira automatizmus az egész. Szóval kell, hogy külső körülmények gátoljanak egy ideig, ezt meg magadnak nem tudod megcsinálni.


Az is segíthet, ha bevonsz körülötted embereket, de még jobb profi segítség. De akár valami extrém is lehet, hogy valakinek kontrollt adsz egy ideig a pénzeid felett.

2022. jan. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem nyer mindig a bank :D
2022. febr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt pár ismerős akinek család, kocsi, ház ráment...Hálaistennek én nem játszottam sosem...De ha telefonon mondjuk játék pénzel játszik az ember az nem jó? Vagy az a függőség értelme hogy van tétje?
2022. febr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!