Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha azt gyanítom,...

Fisherkapla kérdése:

Mit tegyek, ha azt gyanítom, hogy szociopata vagyok? Kell-e, érdemes-e ezen agyalnom?

Figyelt kérdés
Ahhoz képest, hogy egy segítőkész jó embernek tartom magam, elsőfokon öt vet kérnek rám. Több ügyből is kifolyólag vigyáz rám a rendőrség. Nem értem, hogy miért és hogyan jutottam idáig, teljesen más problémáknak kéne foglalni a tárhelyet. Newton törvényeinek a kiegészítése Fermi paradoxon és a quantummechanika felhasználása kéne, hogy lekösse az időmet. Ehelyett tárgyalásra járok. ...

2022. febr. 5. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:
34%

A segítőkészség és a szociopátia nem zárja ki egymást.


Ha öt évet kérnek rád, és ilyen kérdést teszel fel, valóban lehet valami gond a toronyban.


Társadalomban élünk, alkalmazkodni kell a törvényekhez. Még akkor is, ha valóban sok "ember" megérdemelné, hogy úgy bánjanak velük, mint az Enter billentyűvel. (Minden mondat után ütni)

2022. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!