Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lányok azt mondják egy...

Ha lányok azt mondják egy fiúra a háta mögött hogy "hm azért bevállalnám a csávót" ez mit jelent?

Figyelt kérdés

csajok beszélnek egy folyosón mellettük elhaladó voltaképp idegen (és korban nem igazán hozzájuk illő ) fickóról.

Az egyik csaj: nem volt rossz ez a csávó.

A másik: ez??? hagyjál már...

A harmadik megszólal: hm, azért bevállalnám


ez mit jelent összességében?


2022. febr. 5. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat azt amit leirtal. 2nek elsore bejottel mondjuk.. 1nek meg nem. Hany eves vagy h ezt nemerted? 😀
2022. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
de ha a fickó odament volna ezt hallva hogy "helló csajok" akkor meg az összes liba felvette volna a frigid p***csa maszkot és váltig tagadta volna amit mondott. Libák.
2022. febr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Talán cumizna is ha rendelkezel autóval, elvinnéd időnként ide-oda, de ez csak feltételezés, viszont ami biztosabb hogy először csókolna ő, vagy nagyon keveset kéne tenned azért hogy megdugjad, illetve engedékenyebb is lenne valószínűleg.

Nekem volt cigány csajom, onnan tudom ezeket hogy előbb ölt meg ő engem, mint én őt :D Imádtam, és ha nem lenne olyan amilyen a felfogásuk, mentalitásuk, csak velük ismerkednék.

2022. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Viszket nekik.
2022. febr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy az első lánynak tetszel, a másodiknak nem, a harmadik meg szívesen társasozna veled. Mivel a kérdésed is fura, inkább ide biggyesztem még, hogy társas=szex.
2022. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!