Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Színtévesztő vagy vagy nem?

Endura kérdése:

Színtévesztő vagy vagy nem?

Figyelt kérdés
Csak melegeknek és más szexuális beállítottságúaknak szól a kérdés és csak színtévesztésre és nem színvakságra vonatkozik.Hetero beállítottságúak válaszát most nem kérem az egyéb szexuális orientációjú lehetőségre sem.Mindenki más válaszát köszönöm!

2022. febr. 6. 04:19
A kérdező szavazást indított:
Meleg vagyok és igen
Meleg vagyok és nem
Szexben más orientációjú vagyok és igen
Szexben más orientációjú vagyok és nem
11 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
A "melegek és más szexuális beállítottságúak" vonatkozik a biszexuális nőkre? Mármint a hashtag alapján arra gondolnék, hogy igen, de közben meg homoszexualitás kategóriában van a kérdés, ami ezen az oldalon meleg férfiakat jelent leginkább. (Egyébként nem tudok róla, hogy színtévesztő lennék.)
2022. febr. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,benne van mindenki nemre való tekintet nélkül.Köszönöm a helyesbítést!
2022. febr. 6. 07:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Noha a színtévesztés az jellemzően férfidefektus.
2022. febr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként igen, ez jogos.
2022. febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,a nők általában csak hordozók,mert X kromoszomához kötötten öröklődik és a nők csak akkor lesznek "betegek",amennyiben mindkét szülő X kromoszómájától ezt kapják.A férfiak viszont biztos,hogy azok lesznek,amenyiben legalább egyik szülője X kromoszomájától ezt kapja.A beteget azért raktam idézőjelbe,mert nem egy tipikus betegség,ami gyógyszerrel gyógyítható,vagy az egészséget befolyásolja bármilyen szinten.
2022. febr. 6. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, mit szeretnél te ezzel kispekulálni?
2022. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Inditok majd szavazást hetero embertársaim részére is és kizárólag kíváncsiságból.Meleg vagyok,színtévesztő és meleg ismerőseim nagy része is az.Amúgy már nagyon régóta izgatott ez a kérdés és ha itt azt látom,hogy a többség nem színtévesztő,akkor az csak véletlen,hogy a környezetemben meg a többség igen.Hetero ismerőseim nagyon kis százaléka az.
2022. febr. 7. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!