Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartanak ennyire a...

Miért tartanak ennyire a magyar lányok (a vadabb típusúak is) a roma csajoktól?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi lehet annak az oka, hogy azok a magyar lányok akik amúgy meg tudják magukat védeni mindenkivel szemben, egy roma lánytól mégis tartanak? (És nem azért mert kétszer akkora, vagy épp 10en lennének.)

2022. febr. 6. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Már kezdtem aggódni érted, olyan régen írtál ki ilyen kérdést!

De megnyugodtam, mert látom minden rendben veled!

2022. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1es

Neked mi bajod van?

2022. febr. 6. 22:30
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Általában nem egyedül járnak és ha esetleg a nem roma illető "nyeri" az adott vitát, később számíthat arra, hogy megkeresik. Nem éri meg.
2022. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Valószínű azért, mert a roma lányok is pont olyan ösztönlények, mint a kan verzióik.

Bár ha a géniusz roma lányok tudnák, egy fehér lány mennyire meg tudná őket purcantani a saját módszereikkel, még jobban lapítanának.

És kizárt, hogy egy roma lánynak hinnének.

2022. febr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Amit a hármas ír. Lehet, hogy egyedül legyőzném, de utána rettegek évekig, mert ezek nem bírják benyelni a vereséget, és később tizedmagával elkap, meg belédvágja a késkészletét? Inkább nagy ívben elkerülöm őket, veszekednek a fajtájukkal. Ha néha megtalál valami roma, mindig szellemi fogynak tettétek magam, onnantól már békén szoktak hagyni (főleg, hogy cigi sincs nálam).
2022. febr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Én garantálni tudom, hogy a nők 90%-át, meg a gyengébb férfiakat simán meg tudnám tépni, úgy, hogy maradandó károsodásuk legyen, bár nem szokásom ilyesmiket csinálni, de, ha verekedésbe keverednék egy másik nővel, valószínű nem én lennék az első aki sír. Viszont, romával nem verekednék össze, mert csak a közeli családja áll 10 főből, abból mondjuk 5 férfi, akit nem érdekel a "nőt nem verünk" illemszabály, hoznak mindent, kés, vasvilla, törött sörösüveg...stb Ha elfutok, akkor lehet utánam erednek vagy szimplán a csaj megjegyez magának és később váratlan pillanatban lesz bajom.

Egyébként nem csak roma emberektől szokás félni, minden rosszarcú, nem ép elméjűnek tűnő ember "kerüld el!" érzést vált ki belőlem.

2022. febr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Előre leszögezem, hogy én nem a vad típusú fehér magyar nő vagyok, hanem a konfliktuskerülő, békés típus alapvetően. Nem tartok minden roma csajtól, csak egy bizonyos típustól, a mocskosszájú balhéstól, de olyanból a fehértől is. Pedig nem vagyok egy vasággyal együtt 40 kilós kis törékeny virágszál, meg valamennyire azért edzett is vagyok (meg öcsémmel való kiskori verekedésből azért van némi tapasztalatom... rövid hajat is mesterien tudok tépni :D).

De az agresszív idegen emberektől tartok.A romáknál ez meg, ahogy írják mások, ez azzal is jár, hogyha rámszállnak és teszek vagy mondok valamit, ők nem úgy értelmeznek (még ha nem is verekszünk össze), van esély, hogy odacsődítik a családot harcikutyástul és fegyverestük...

2022. febr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
A rendorsegen mindig a cigannyal eloiteletesek :D Ugyh bajbakwrulne a cigany ,ha lenne ugye magyarral.
2022. febr. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
29%

Lehet bennem van a hiba, de én nem tartok a romáktól. Persze akkor igen ha látom, hogy 3 vagy több csávó megy együtt és látszik, hogy valami nem okés. na akkor egyből elfog a rossz érzés a társaságról .

De egészen addig, amíg nem beszéltem valakivel, hogy milyen a személyisége és jövök rá arra, hogy a béka segge alatt van e az intelligenciája vagy sem addig nem ítélkezem. Aztán, ha látom, hogy nagyon buta valaki inkább tovább állok, ha meg egy társaságba kerültünk valahogy akkor meg max nem keresem többet, de nem bunkózok addig senkivel amíg nem ad rá okot.


A fent említettek mindenkire érvényesek mert pont leszarom, hogy fekete, kínai, cigány, rosszak az anyagi körülményei vagy éppen jók!


Csak a sok idióta sztereotípia…

Igazán abbahagyhatná már mindenki, mert nem a származása alakítja valaki személyiségét, hanem a környezete.

Jah, az meg egy másik dolog, ha fehér ember gyilkol akkor azt nem mindig hozza le a média…


Hülyék minden népcsoportban vannak xd

2022. febr. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!