Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a magyar emberek jelleme?

Milyen a magyar emberek jelleme?

Figyelt kérdés
Szerintem undorító,irigy,rosszindulatú,veszekedõs,önzõ.

#magyar ember jelleme
2022. febr. 8. 18:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
20-as ezek közül szerintem pont hogy a cigányokkal nincsenek tisztában, vagyis pontosabban sok helyen azt hiszik hogy ők a magyarok.
2022. febr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
96%
Sokaknak nem fog tetszeni, de az átlag magyar igenis olyan, amilyennek a kérdező felvázolta őket a leírásban. Ha sikered van, nem érdekli, azzal jön, hogy neki vagy valamelyik rokonának még nagyobb sikerei vannak/voltak, nem tud igazán osztozni az örömödben. A végletekig ki van égve, mert általában éhbérért dolgoztatják olyan munkákban, amiket utál. Szeret ügyeskedni, kiskapuzni. Nem éppen gerinces. Ha úgy adódik, akkor segít, de cserébe nagyon sokat fog elvárni tőled. Türelmetlen, öt percnyi várakozás után már fúj össze-vissza, épphogy nem szitkozódik (habár, néha azt is szokott). Általában érdekember, de erről kicsit már beszéltem fentebb annak kapcsán, hogy minden segítsége mögött van valami hátsó szándék. ("Nem baj, majd legközelebb megcsinálja a tetőmet/kocsimat [meg a fene tudja, hogy még mit]!"). Szidják itt a romákat, de ők legalább összetartanak. :D A magyar még erre sem képes. Tegyél ki két magyart egy lakatlan szigeten, három politikai pártot fognak alapítani. Széthúzó nemzet, akik csak akkor emelnek szót, ha őket érinti valami rossz (többnyire még akkor sem igazából), más csoportokat letojnak. Hogy valami pozitívat is próbáljak írni...a kajával nem fognak spórolni, ha mondjuk vendégségben vagy náluk. Én a vidéki - abból is a mélyszegényebb - Magyarországon nőttem fel, erre vonatkozóan ez a 100%-os igazság.
2022. febr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
43%
Nem látom ilyen sötéten. Igenis vannak jó emberek MO-n.
2022. febr. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
67%

Mindenért támad, pofázik megállás nélkül. Nem lehet leírni, meg kell tapasztalni. Csak azt tudják konfliktus helyzetbe mondani:

Megverlek,

Hívom a haverjaimat,

Hívom a rendörséget.



Én nem tartom magam magyarnak, mindenért támad, pofázik... Milyen nép a Magyar még?

Full szexörült szar mind, kissebbségbe morbid ember, stb

2022. febr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
93%
Undorító, mocskos, ha kell mindenkit sárba tipró, törtető , irigy, végtelenül rossz indulatú, aljas. Ezek a tegnapi nap fogalmazodtak meg bennem a munkahelyemen történtek miatt nők között dolgozom, akik megölnék egymást egy kanál vízben. A fönök piháját fényesre nyalják akik lehet bemocskolnak nála. Ez jellemző a magyar emberekre.
2022. febr. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ja és én is nő vagyok,de ha már én is ezt írom.
2022. febr. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
88%

helytálló, amiket írsz, de nyugodtan hozzátehetjük még a beteges kifogáskeresést, másokra mutogatást, lustaságot, beképzeltséget, meg a saját képességeik túlbecsülését és a szolgalelkűséget.


a magyarok nagy része csak hangember, pofázni, nagyképűsködni, az nagyon tud, de lefogyni, vagy elkergetni eaz országot 12 romboló diktátort nem, hiszen a "másik oldal sem lenne jobb".

2022. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!