Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más nővel is előfordult ez...

Más nővel is előfordult ez folyamatosan?

Figyelt kérdés
Főleg munkahelyen fordul elő, hogy munkatársak a melleimet bámulják. Főleg nők, mégcsak nem is férfiak. Gyàrban dolgozom, köpenyben vagyok szinte alig látszik. Vagy lehet pont ezert mert olyan kicsi hogy azt keresik egyáltalán van e. Iszonyatosan zavaro. Van olyan nő is aki amikor beszel hozzám nem a szememebe hanem a cickomra nez kozben folyamatosan. Miert csinaljak ezt az emberek?

#bámulás #cicik
2022. febr. 9. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

😂 Nem.

Én kulturált helyen dolgozom, ahol egymás szemébe nézünk beszélgetéskor.

2022. febr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Ez a te fejedben van.
2022. febr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Ezek szerint te bámulod a tekintetüket...? VAgy honnan gondolod, hogy a melledet nézik?


Szerintem beképzeled!

2022. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Szóval köpenyen keresztül bámulják az egyébként is alig látszó kis melleidet? Hát bogaram, az enyémek 95D-sek, egy fiús középsuliban dolgozom, igaz nem pakolom őket ki, de nem is bámulja senki. Kicsit sokat képzelsz magadról.
2022. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A harmadiknak üzenem hogy onnan látom hogy én akivel beszélek annak a szemébe nézek, es ekkor latom hogy mell tájékra néznek nem a szemembe…
2022. febr. 9. 16:04
 6/7 Metionin ***** válasza:
Velem nem, bár én pont annak a számlájára írtam mindig, hogy nincs mit nézni.
2022. febr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
5: kevesebb paranoiát....
2022. febr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!