Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kb.2 hete a bal lábszáramon...

Kb.2 hete a bal lábszáramon folyamatosan végigfut egyfajta meleg/égő érzés. Ez kb. óránként egyszer előfordul. Mitől lehet ez? 20/F

Figyelt kérdés

Semmilyen fájdalom nem jelentkezik, csak végigfut a meleg az egész lábszáramon. Napi rendszerességgel, órákat sportolok. Lehet hozzá köze annak hogy pl. esetleg ráestem, rúgást kapott?

Kérem csak olyanok válaszoljanak akikel már ez előfordult vagy értenek hozzá. (Menj el orvoshoz válaszra nem vagyok kiváncsi).

Előre is köszi.



2019. dec. 19. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Látom nagyon régi kérdés, de ha itt vagy még, talán válaszolsz. Kiderült, hogy mi okozta a jelenséget?


Nálam tavaly kezdődött, szintén a bal bokámon, egy évvel előtte a bokám nekem is kiment. Aztán elkezdtem rendszeresen mozogni, fogytam is közel 20 kilót, és pár hónap alatt megszűnt. Most egy műtét miatt 5 hétig szüneteltetnem kellett a mozgást, és ismét elkezdődött a forróságérzés, de már nem a bokámon, hanem a lábszáramon elöl egy tenyérnyi helyen. Tavalí voltam ezzel orvosnál, de le se szarták, nem tudják mi a baj, mi okozhatja, tippjük sincs. Így azért elég nehéz ezzel bármerre is elindulni.

2023. okt. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!