Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem köszönnek vissza az...

Miért nem köszönnek vissza az emberek? Már is gyakran tapasztal ilyet?

Figyelt kérdés

Jelenleg gyárban dolgozom, nem rég kezdtem,

Itt is vannak olyanok, akikkel együtt dolgozom, És akárhányszor köszönök nem köszönnek vissza,

Vagy csak nagy nehezen, maga elé morog, amit alig hallani.

Előző munkahelyeken is gyakran tapasztaltam ezt, hogy köszönök, De semmi...

Illetve nem csak munkahelyen.

Előfordul, hogy volt osztálytársak talalkozom véletlenül az utcán, vagy boltban stb,

És páran úgy tesznek, mintha észre se vennének, pedig mellettük megyek el.es tuti, hogy látott, és hallhatta, hogy köszönök.

A másik, ami elő szokott fordulni, hogy,

Látom, hogy észre vett az illető,

A szemkontaktus is megvolt, aztán hírtelen elkapja a fejét...

Tehát miért viselésnek így az emberek? Miért nem szeretnek köszönni?

Vagy csak rossz körökben mozgok?

Vagy ti is tapasztaljátok ezeket?

Az a baj, hogy pl a munkahelyemen is vannak, akik sosem köszönnek vissza,

Már nincs is értelme köszönni nekik, de ha meg már en sem köszönök, akkor meg én is illetlené valok..

De én érzem kellemetlenül magam, amiért én köszönök, aztán olyan bután néznek rám, de semmi..

Velem van a baj, amiért nem köszönnek vissza?



2022. febr. 10. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

Mióta maszkhordás van mindneütt én nem ismerek meg senkit, és azok se köszönnek nekem akik szoktak :D főleg télen, felül sapka alul maszk :D


Mellesleg én is csak kieröltetem magamból a köszönést, amikor egy 10 éve nem látott ismerősssel találkozom, mert most így....tényleg egyszerűen az térzem hog yidegenek vagyunk, és minek tegyünk úgy mintha nem? Mert 10 éve egy osztályban ültünk és már akkor se beszéltünk soha?

2022. febr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért, ennyire közönyösek lettek az emberek.Én is tapasztalom ezt néha, de engem nem érdekel.Én két alkalommal köszönök valakinek.Ha második alkalommal sem köszön vissza, akkor többet én sem köszönök neki többet.

Tehát ezt két különböző alkalomra értem, nem egymás után.

2022. febr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem szoktam köszönni senkinek, csak akit kedvelek, vagy mert muszáj...de igen elég szar körbe mozoghatsz, ha vissza köszönni sem képesek.
2022. febr. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mit jelent az , hogy muszáj?
2022. febr. 10. 23:51
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Hivatalos személynek vagy olyan a helyzet hogy megkívánja...tehát ha köszön valaki azért vissza szoktam köszönni.
2022. febr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem minek?
2022. febr. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Mert bunkók! Jöhet a l
2022. febr. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltam volna hogy ennyi tahó ember van, persze ha neki nem köszönnek vissza akkor már háborog...
2022. febr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Fuuu de utálom az ilyet b+, még én érzem magam megalázva, hogy vagyok olyan jófej, hogy nem érdekel, hogy ő a fiatalabb, vagy a férfi, úgyhogy neki kéne előre köszönnie, de köszönök én előre, ő meg szándékosan nem tud annyit kinyögni, hogy szia, vagy helló.


Én meg ott vagyok megalázva és nyomorultul érzem magam...

2022. febr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is így érzem.
2022. febr. 12. 01:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!