Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember az, aki nem...

Milyen ember az, aki nem hagyja leszállni a buszról az embert?

Figyelt kérdés

Sajnos sokat BKV-zok Pesten, és rögtön ahogy nyílik az ajtó türelmetlenül tolakodnak fel az emberek, mintha azonnal húzna is el a busz... én meg lökdösődés nélkül nem tudok leszállni.

Ezt szerintetek miért?

Néha tényleg azt gondolom, hogy ezek betegek.


2022. febr. 11. 08:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Nem voltak még úgy ellökve, hogy kezük-lábuk eltörik. Jelezni kell szóban és tettlegességgel is, hogy álljon már meg a menet.


Egyébként nem lep meg, hogy ezt tapasztaltad Pesten. Annyi bunkó van ott egy rakáson, hogy az nem igaz. A sofőrök nem egyszer meglepődtek, hogy én felszálláskor köszönök nekik.

2022. febr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
4%
Akkor szállok fel amikor akarok, ne te mond már meg.
2022. febr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

ezért van, hogy elől szálljanak fel, viszont te meg ne szállj le elől


én ilyenkor meg szoktam állni és direkt nem fordulok oldalra, majd észreveszik magukat, még szoktam szólni, hogy: "bocsi"

ha nem elég, akkor folytatom, hogy "leszállnék"


nekem a kedvencem amikor MÁV-al megyek és a vonatnál van az, hogy telibe beállnak az ajtóba, általában van egy kis hely, meg félre állnak, de egyből ott tolonganak

2022. febr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
7%
De komolyan, ti mit vergődtök amúgy? Ez legyen életetek legnagyobb problémája. Ha szállok le, és közbe szállnak fel, pont lefosom, kikerülöm azt ennyi.
2022. febr. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Velem is volt, hogy szállnék le hátul (szimpla egyes ajtó, földtörténeti őskorban készült Ikarus) és 50 körüli fapicsa aki 20 évesre próbálta magát sminkelni megindult felfelé... Mondom elnézést előbb leszállék. Rám néz és jön fel. Mondom LESZÁLLNÉK. Erre beszól, hogy menjek arrébb. Na én leszálltam... Ő is, csak ő nyekkent a peronon. 😝

Bunkó vagyok? Leszarom. Jöhet a piros kéz.

2022. febr. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

#4:

én nem vergődök, csak leírtam a tapasztalataimat és mit szoktam reagálni :D

te vergődsz itt, hogy valaki olyan kérdést tett fel ami neked nem tetszik

anyu nem melegítette meg a reggeli kakaót, vagy mitől vagy ilyen zabos már reggel 9-kor? :D

2022. febr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 October15 ***** válasza:
100%
Ehhez nem kell BKV, Debrecenben is simán megcsinálják úgy, hogy a 32 méteres villamoson vannak kb. 10-en egyszerre és minden felszállóra jut kb. 1 ajtó. :D Nagyon jó kérdés, hogy mi játszódik le ilyenkor a fejükben mert hát amíg nem szálltam le addig ők aztán tuti nem fognak felszállni de ettől még riot police-t játszanak az ajtóban. :D
2022. febr. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen egy büdös paraszt. Először leszállnak, és utána szállsz fel. legközelebb add a tudtukra hogy egy nem okes.

Ezen nagyon ki vagyok akadva én is, úgy tolják fel magukat a bszra, mintha naponta járna 1

2022. febr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Fehérváron is ez van. Bónusz mikor rendesen felszállsz és mindenki megáll a busz elejében, hátul meg üres.
2022. febr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
#9 Hát a busz hátulja lehet nem ugyanoda megy ahova az eleje. És aggódnak. 💪
2022. febr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!